مورینیو در پاسخ به هو شدن مقابل تاتنهام: امیدوارم از این بازی لذت ببرید

دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام روز شنبه به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم میزبان بود که توانست با تک گل مارسیال به پیروزی برسد ......

دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام روز شنبه به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم میزبان بود که توانست با تک گل مارسیال به پیروزی برسد.


به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، مورینیو بعد از تعویض رشفورد با مارسیال در دیدار مقابل تاتنهام توسط هواداران هو شد، اما مارسیال با گلی که در این بازی به ثمر رساند باعث شد تا فشار ها از مورینیو برداشته شود.


به نقل از وبسایت ESPN، مورینیو احساس می کند که عده ای از هواداران از پیروزی ۱-۰ در مقابل تاتنهام خوشحال نشدند. حال او امیدوار است هواداران از بازی با بنفیکا لذت ببرند. او طی مصاحبه ای در این خصوص گفت:


امیدوارم که امشب بتوانیم کارمان را به نحو احسن انجام دهیم و به صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا نزدیک تر شویم و همچنین امیدوارم که هواداران از بازی امشب بیشتر از بازی مقابل تاتنهام لذت ببرند.


مورینیو در ادامه از هواداران به خاطر حمایت نکردن از لوکاکو گله کرد و گفت:


من دوست دارم بدانم که چرا هواداران از لوکاکو حمایت نمی کنند. او تمام توان خود را در بازی به کار می گیرد. او در ترکیب تیم من جانشینی ندارد.


لوکاکو در تابستان گذشته با مبلغ هفتاد و پنج میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست. وی در پانزده بازی که برای شیاطین سرخ انجام داده، توانسته یازده گل به ثمر برساند. لوکاکو همچنین در دیدار مقابل تاتنهام با سر خود پاس گل زیبایی به آنتونی مارسیال داد.


مورینیو در ژانویه گذشته نیز بعد بازی با هال سیتی در چهارچوب رقابت های جام اتحادیه انگلیس نیز گفته بود:


بازیکنان باید پیشرفت کنند، من باید پیشرفت کنم و همچنین هواداران باید بهتر کار کنند. در ماه اگوست در دیدار مقابل لسترسیتی که ۲-۰ پیروز شدیم، من دیدم که ما گل زدیم و تمامی هواداران در حال خوشحالی بودند. این اولین بار بود که می دیدم هواداران در حال تشویق هستند. حقیقت این است که آن ها بسیار ساکت هستند. اولین بار در آن دیدار متوجه شدم که ورزشگاه مملو از تماشاگر شده است.

 

منچستریونایتد در حال حاضر با پنج امتیاز اختلاف نسبت منچسترسیتی در رده دوم لیگ جزیره قرار دارند. آن ها همچنین با نه امتیاز از سه بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا در صدر گروه A قرار دارند.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال