مورینیو: سون می‌خواهد تا آخر بازیکن تاتنهام باشد

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام می‌گوید سون هیونگ مین ستاره کره ای این تیم می‌خواهد تا پایان دوران فوتبالش در تاتنهام بازی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل لیورپول می‌گوید سون هیونگ مین ستاره کره ای تاتنهام که فصل جاری را بسیار پرقدرت شروع کرده به این زودی ها قصد جدایی از اسپرز را ندارد و حتی می‌خواهد تا پایان دوران فوتبالش بازیکن تاتنهام بماند.

مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی با لیورپول در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره مذاکره تاتنهام با سون برای تمدید قراردادش گفت: " من در این باره خبری ندارم. ولی با توجه به وضعیت کرونایی و فشاری که بر باشگاه‌ها وارد شده این را باید بپذیریم که امضا کردن قرارداد جدید با بازیکنها خیلی سخت است. من اصلاً دلم نمی خواست در این شرایط بد که ثبات را غیرممکن کرده رئیس یک باشگاه باشم".

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت: " هیچکس نمی‌تواند بگوید که فصل بعد چه اتفاقی می‌افتد ولی من به سون و رئیس باشگاه تاتنهام آقای لوی اعتماد کامل دارم و می دانم هر دوی آنها می‌خواهند سون در باشگاه بماند و تا پایان دوران فوتبالش بازیکن تاتنهام باشد. من می‌توانم حدس بزنم که سون قراردادش را تمدید می‌کند ولی با توجه به شرایط سخت فعلی نمی‌توانم چیزی از باشگاه بخواهم و به باشگاه فشار بیاورم".

بیشتر بخوانید:

مصدومیت از ناحیه سر، ۹ ماه روی بازی من اثر گذاشت

پاسخ قاطعانه مورینیو به کلوپ؛ زود نتیجه گرفتی!

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو سون هیونگ مین فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال