مورینیو فرار کرد؛ هرگز او را نمی بخشم

مدیر اجرایی سابق اینتر هنوز نتوانسته ژوزه مورینیو را به خاطر ترک نراتزوری و رفتن به رئال ببخشد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به آتالانتا دیگر چیزی تا فتح اسکودتو فاصله ندارد و به این ترتیب به ۹ سال سلطه یوونتوس بر لیگ ایتالیا خاتمه خواهد داد. آخرین قهرمانی اینتر در سری آ به سال ۲۰۱۰ و زمان مربیگری ژوزه مورینیو بر می گردد. پس از جدایی آقای خاص در پایان فصل ۱۰-۲۰۰۹ و رفتن او به رئال، اینتر دیگر موفق به قهرمانی در سری آ نشده است. نراتزوری با مورینیو در آن فصل فاتح سه گانه شدند ولی او پس از قهرمانی چمپیونزلیگ جدایی اش را اعلام کرد و راهی رئال شد.

ارنستو پایولیو مدیر اجرایی وقت اینتر هنوز نتوانسته مورینیو را به دلیل جدایی اش پس از فتح لیگ قهرمانان ببخشد.

او در این رابطه گفت:« بزرگترین حسرت من این است که روی ایده اولیه ام مبنی بر بازسازی اینتر نماندم. تیم سه گانه را برده بود ولی برخی ستاره ها بی انگیزه و خالی از شور و اشتیاق به نظر می رسیدند. برخی هم توقعات مالی شان بیشتر شده بود. هدف این بود تا یک خانه تکانی اساسی انجام شود و مورینیو نیز که شرایط تیم را می دانست، بلافاصله پس از قهرمانی چمپیونزلیگ فرار کرد و راهی رئال مادرید شد. من هرگز او را نمی بخشم.»

پایولیلو ادامه داد:« فرار مورینیو اجازه نداد برنامه های مان برای بازسازی اینتر شروع شود. موراتی(مالک وقت باشگاه) به من گفت چه اتفاقی می افتد اگر مثلا دیه گو میلیتو را بفروشم و نتوانیم دوباره قهرمان شویم؟ هواداران مطمئنا مرا سرزنش خواهند کرد.»

تگ ها


اینتر میلان ماسیمو موراتی ژوزه مورینیو تاتنهام