مورینیو فصل بعد در رئال مادرید

رئیس سابق رئال مادرید پس از شکست این تیم برابر بارسلونا توئیت کرد:« این حس را دارم فصل بعد مورینیو را روی نیمکت رئال خواهیم دید.»...

رئیس سابق رئال مادرید پس از شکست این تیم برابر بارسلونا توئیت کرد:« این حس را دارم فصل بعد مورینیو را روی نیمکت رئال خواهیم دید.»

رامون کالدرون، رئیس سابق رئال مادرید معتقد است که ژوزه مورینیو فصل بعد به رئال بازخواهد گشت.

به گزارش مدال، مورینیو بین سال 2010 تا 2013 سرمربی رئال بود و با این تیم موفق به کسب سه جام شد اما سال 2013 و پس از یک فصل بدون جام راهی چلسی شد. او به تازگی از سرمربیگری منچستریونایتد اخراج شده و فعلا بدون تیم است.

مورینیو در دو سال اخیر چند بار گزینه جدی سران رئال بود اما هرگز امکان بازگشتش مهیا نشد ولی شاید فصل بعد او بار دیگر هدایت رئال را بر عهده بگیرد.

رامون کالدرون، رئیس رئال بین سال های 2006 تا 2009، پس از شکست اخیر رئال برابر بارسا توئیت کرد:« این حس را دارم و حتی بیشتر از یک حس که فصل بعد مورینیو را روی نیمکت رئال خواهیم دید

مورینیو اخیرا گفته است که بیش از همیشه میل دوباره به مربیگری دارد و بی تاب است تا فصل بعد برسد و کارش را در یک تیم جدید شروع کند. با توجه به وضعیت نه چندان خوب سولاری و احتمال اخراج او، باید دید که این تیم رئال خواهد بود یا خیر.