مورینیو: مشخص نیست بازیکنی جذب کنیم

منچستریونایتد اگرچه در بازی دوشنبه شب خود موفق شد اورتون را شکست دهد ولی تیم مورینیو این روزها با مشکل مصدومیت و محرومیت برخی بازیکنان اصلی تیمش مواجه شده و به همین دلیل بحث هایی درباره احتمال خرید جدید توسط مورینیو در ژانویه مطرح شده است ......

 منچستریونایتد اگرچه در بازی دوشنبه شب خود موفق شد اورتون را شکست دهد ولی تیم مورینیو این روزها با مشکل مصدومیت و محرومیت برخی بازیکنان اصلی تیمش مواجه شده و به همین دلیل بحث هایی درباره احتمال خرید جدید توسط مورینیو در ژانویه مطرح شده است. مورینیو در این باره چنین گفته است:
مشخص نیست بازیکنی جذب کنیم. ولی فعلاً با مشکل روبرو هستیم، شاید دو یا سه هفته دیگر شرایط بهتر شود و برخی بازیکنان به ترکیب تیم بازگردند. آیا در ژانویه می توانیم تیم را تقویت کنیم یا در تابستان این کار را می کنیم؟ این چیزی است که نمی توانم الان بگویم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که بازیکنان با تمام وجود برای تیم تلاش می کنند. و تنها به خاطر برد در بازی مقابل اورتون نیست که از تلاش ان ها راضی ام. بازیکنانم شایسته برد بودند. تساوی های مان به خاطر عملکرد بد تیم نبود. بازیکنانم فوق العاده بودند. تلاش شان، ذهنیت شان، تعهدشان عالی بود.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال