مورینیو: منچستریونایتد باید هشت نفره می شد!

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام از عملکرد درخشان تیمش مقابل منچستریونایتد رضایت دارد....


به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام امروز دست به کار بزرگی زده و موفق شد در استادیوم اولدترافورد با نتیجه ۱-۶ منچستریونایتد را مغلوب کند تا ژوزه مورینیو انتقام بزرگی از تیم سابقش بگیرد. سرمربی پرتغالی در پایان بازی مدعی شد بازیکنان دیگری از یونایتد به جز آنتونی مارسیال نیز مستحق اخراج شدن در این مسابقه بودند.

ژوزه مورینیو گفت: "تیم من امروز شجاعانه بازی کرد، اما اعتماد به نفس داشت. ما نتیجه را فراموش کردیم، واکنشی فوق العاده در جریان بازی داشتیم و عملکرد تاتنهام در نیمه اول برای من باورنکردنی بود. نکته خوشحال کننده و لذت بخش نه پیروزی ۱-۶، بلکه عملکرد تیم است.

در این فصل دنیل لووی و مدیران باشگاه ترکیب بهتری برایم فراهم کردند. در اولین نشست مطبوعاتی گفتم هدفم پیروزی در هر مسابقه است. البته این همیشه ممکن نیست اما ما باید چنین هدفی داشته باشیم. من قبل از بازی به بازیکنان گفتم که نتیجه خوب در تاتنهام تنها پیروزی است و این ذهنیتی است که ما باید داشته باشیم.

اخراج آنتونی مارسیال؟ من این صحنه را از نزدیک ندیدم، اما بی شک یونایتد این بازی را با هشت بازیکنان به اتمام برساند، زیرا بازیکنان این تیم در چند صحنه دیگر نیز چنین رفتاری داشتند. به عنوان مثال لوک شاو می توانست اخراج شود و شرایطی فاجعه بار برای یونایتد رقم بخورد، پس من از قضاوت آنتونی تیلور راضی نیستم. البته ما در حال کسب پیروزی بودیم و اینگونه شرایط آسان تر بود، زیرا بازی به طور کامل در اختیار ما بود.

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام