مورینیو: من لایق اخراج بودم اما تیم فعلی بدتر از تیم من است

ژوزه مورینیو سرمربی سابق منچستریونایتد می‌گوید اخراج او به حق بوده اما تیم فعلی سولسشر حتی از تیم او هم بدتر است...

مورینیو: من لایق اخراج بودم اما تیم فعلی بدتر از تیم من است

به گزارش خبرنگار مدال، امروز و در ادامه هفته ششم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد با ارائه یک بازی بسیار ضعیف، ۲-۰ مغلوب وستهام شد تا شاگردان سولسشر دومین شکست فصل را تجربه کنند. ژوزه مورینیو سرمربی سابق شیاطین سرخ که به عنوان کارشناس این بازی را آنالیز می‌کرد، در پایان بازی در مورد مشکلات یونایتد گفت:

"پاسخ دادن به این سوال که مشکل تیم کجاست بسیار دشوار است. در دو فصل اولی که من آنجا بودم نکات مثبت زیادی وجود داشت اما در فصل سوم اوضاع خوب پیش نرفت. من اخراج شدم و لایق اخراج شدن هم بودم زیرا من به عنوان مربی مسئول ناکامی تیم هستم. اما واقعیت تلخ اینجاست که این تیم هیچ پیشرفتی نسبت به قبل نداشته است."

او در مورد اینکه آیا از ناکامی‌های یونایتد تحت هدایت سولسشر لذت می‌برد، افزود:

"برای من این موضوع ناراحت‌کننده است. شاید دیگران خیال کنند که من از این ناکامی‌ها لذت می‌برم اما اصلاً این گونه نیست. من احترام زیادی برای هوادان یونایتد قائلم و معتقدم حتی وقتی تیم خسته‌کننده بازی می‌کند، می‌تواند نتیجه‌گرا باشد. اما این تیم هیچ نشانی از رهبری، شخصیت و اشتیاق ندارد و با این روند آنها نه تنها امیدی به حضور در جمع ۴ تیم برتر ندارند بلکه قرار گرفتن در جمع ۶ تیم برتر هم برای آنها دشوار و دور از ذهن به نظر می‌رسد. به نظر من این تیم از تیم فصل پیش من هم بدتر است."

اخبار مرتبط:

وستهام ۲ - ۰ منچستریونایتد؛ فرود چکش‌ها بر سر شیاطین سرخ

مورینیو: من لایق اخراج بودم اما تیم فعلی بدتر از تیم من است

تگ ها


ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی شکست شیاطین سرخ فوتبال جهان اوله گونار سولسشر وستهام منچستر یونایتد وستهام-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال