مورینیو: من یونایتد قادر به خرید رونالدو و مسی نیست

در ماه های اخیر اخبار فراوانی در مورد نارضایتی رونالدو از شرایط خود در برنابئو و تمایل او برای جدایی در تابستان بعد شنیده شده و از منچستریونایتد نیز به عنوان یکی از مقاصد احتمالی رونالدو نام برده شد؛ اما مورینیو تاکید کرد از ترکیب فعلی خط حمله خود راضی است ......

 در ماه های اخیر اخبار فراوانی در مورد نارضایتی رونالدو از شرایط خود در برنابئو و تمایل او برای جدایی در تابستان بعد شنیده شده و از منچستریونایتد نیز به عنوان یکی از مقاصد احتمالی رونالدو نام برده شد؛ اما مورینیو تاکید کرد از ترکیب فعلی خط حمله خود راضی است.
مورینیو گفت: "راشفورد تجربه فوق العاده ای در تمام پست های خط حمله دارد و آینده ای فوق العاده در انتظار اوست. در بخش هجومی، بهبود بخشیدن به ترکیب فعلی دشوار است و ما کجا می توانیم چنین ترکیب خوبی از بازیکنان را پیدا کنیم؟
منچستریونایتد قادر به خرید بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نخواهد بود و آنها بهترین بازیکن های یک دهه اخیر جهان فوتبال هستند. ممکن نیست ما بتوانیم بازیکنانی بهتر از لوکاکو، لینگارد، ماتا، مارسیال، راشفورد یا الکسیس سانچس برای تقویت خط حمله پیدا کنیم.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال