مورینیو: مهاجمی که از رقابت بترسد را نمی‌خواهم

ژوزه مورینیو به نامزدهای احتمالی خرید توسط تاتنهام هشدار داد و گفت مهاجمی که از رقابت با دیگران بترسد را در تیمش نمی‌خواهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام به دنبال خرید مهاجمین جدید در فصل نقل و انتقالات است تا دو مهاجم فعلی تاتنهام هری کین و سون هیونگ مین با رقابت در پستهای خود مواجه شوند. ولی مورینیو به نامزدهای احتمالی خرید تاتنهام هشدار داد و گفت مهاجمی که از رقابت با دیگران بترسد را در تیمش نمی‌خواهد.

مورینیو مشتاق است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات یک مهاجم به خدمت بگیرد. چندی پیش اعلام شد پاتسون داکا مهاجم باشگاه سالزبورگ از پیوستن به تاتنهام خودداری کرده و به این تیم پاسخ منفی داده.

 روزنامه میرر در این باره با مورینیو گفتگو کرد و آقای خاص در این باره گفت: " اگر مهاجمی از آمدن به تاتنهام بترسد یا از رقابت با دیگران هراس داشته باشد من چنین مهاجمی نمی‌خواهم".

مورینیو در ادامه گفت: " اگر مهاجمی بگوید نمی‌خواهم به تاتنهام بروم چون دوست ندارم در تیمی که هری کین و سون و لوکاس مورا را دارد رقابت کنم. جواب من این است: خداحافظ".

آقای خاص در ادامه صحبتهایش اضافه کرد: " بله من یک مهاجم می‌خواهم و لازم دارم. باشگاه می‌داند که من یک مهاجم می‌خواهم و فکر کنم تا پیش از پایان فصل یک مهاجم به ما اضافه خواهد شد. ما برای تعادل تیم به یک مهاجم نیاز داریم".

بیشتر بخوانید:

دست دلال بزرگ از رئال بریده شد!

روش عجیب مورینیو برای پایان دادن به بحران+ عکس

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام فوتبال