مورینیو: می‌خواهیم با صدرنشینی، از گروه مان صعود کنیم؛ روملو لوکاکو برای من جایگزین ناپذیر است

از هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان بنفیکا خواهد بود ......

از هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان بنفیکا خواهد بود. ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود و آخرین وضعیت تیمش را بازگو کرد. در ادامه، صحبت های این مربی را به نقل از وب سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد مرور خواهیم کرد.

آخرین وضعیت بازیکنان

فکر می کنم همان ها هستند. برای تایید نهایی، ما همچنان یک جلسه تمرینی دیگر در ساعت 3 باید برگزار کنیم. اما در بهترین حالت، ما همان بازیکنانی را در اختیار داریم که در هفته پیش، با ما بودند. 

هدف منچستر یونایتد

هدف ما برای فردا، صعود به مرحله حذفی است. ده امتیاز هم برای صعود کافی است اما هدف اصلی ما این است که به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کنیم. آمار ها آن چیزی هستند که هستند اما بازل برابر زسکا، نتایج خوبی گرفته است و بنفیکا، تساوی هم نتیجه بدی محسوب نمی شود اما آن ها مسابقه سختی را برای ما رقم خواهند زد. آن ها جاه طلبی و غرور خودشان را دارند و برای کسب پیروزی، تلاش خواهند کرد. ما فقط می خواهیم با با حضور در صدر گروه، به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم. 

آیا رشفورد و مارسیال در بازی های پیش رو، به صورت همزمان در ترکیب قرار خواهند گرفت؟

ما یک هفته پیش و در برابر سوانزی، مارسیال و رشفورد را همزمان در اختیار داشتیم. پس بله، آن ها می توانند در کنار یکدیگر بازی کنند، این مشکلی نیست. کاری که ما نمی توانیم انجام بدهیم این است که با 12 بازیکن بازی کنیم. نمی توانیم همه بازیکنان را همزمان به زمین بفرستیم.  

روم، جانشین ناپذیر است

فکر می کنم روملو یکی از بازیکنانی است که تحت هر شرایطی، باید مورد احترام قرار بگیرد. کار هایی که برای تیم انجام می دهد، فوق العاده است و مهاجم بودن، صرفاً به گلزنی خلاصه نمی شود. برای من و در تیم من، او جایگزین ناپذیر است و باید در خصوص احترام و حمایت از سوی هواداران، این چنین باشد. 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد UEFA Champions League فوتبال