مورینیو نباید در رسانه ها از من انتقاد می کرد

آنتونیو مارسیال ستاره فرانسوی یونایتد هنوز از رفتار سرمربی سابق خود دلخور است....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونی مارسیال از جمله بازیکنانی بود که در روزهای حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت یونایتد، در مقاطعی مورد غضب سرمربی پرتغالی قرار گرفته بود اما با ورود سولسشر همه چیز برای او تغییر پیدا کرد.

 مهاجم باشگاه منچستریونایتد می گوید که پس از انتقادات مورینیو از او، نهایت تلاش خود را کرد تا به وی نشان دهد شایسته حضور در ترکیب اصلی شیاطین سرخ بود.

انتقاد مورینیو از آنتونی مارسیال در رسانه ها موجب شده بود تا ستاره فرانسوی از این موضوع ناراحت شود. هرچند که وی هر زمان که به زمین می آمد، تاثیر خود را با گلزنی نشان می داد.

 مارسیال در مصاحبه جدید خود تایید کرد که از اینکه مورینیو به صورت علنی از او انتقاد می کرد بسیار ناراحت بود. او به رادیو مونته کارلو گفت:« من ترجیح می دادم که او این موضوع را مستقیم به من بگوید و نیازی نبود که در رسانه ها از من انتقاد کند.

پس از این اتفاق به صورت جدی می خواستم به او ثابت کنم که اشتباه کرده است. او در چند بازی اول من را از ابتدا در ترکیب قرار نمی داد ولی هر بار که به زمین می آمدم، گلزنی می کردم.  در نهایت مورینیو به من گفت حالا می فهمی که من چه می خواستم. من فقط می خواستم به او نشان بدهم که شایستگی حضور در میدان را دارم.»

تگ ها


ژوزه مورینیو آنتونی مارسیال تاتنهام منچستر یونایتد