مورینیو: نسبت به زمان اینتر مربی بهتری هستم

ژوزه مورینیو مدعی شد حالا نسبت به گذشته تبدیل به سرمربی بهتری شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از سپری کردن یک دوره نه چندان خوب در تاتنهام، ژوزه مورینیو حالا با قراردادی سه ساله هدایت جالوروسی را به عهده گرفته است. سرمربی سابق اینتر که با این تیم فاتح سه گانه شد، تاکید کرد با این همه سال تجربه و میل به یادگیری، نسبت به ۱۰ سال پیش سرمربی بهتری است.

ژوزه مورینیو گفت: "من حالا نسبت به گذشته خیلی بهتر شده ام. حالا انسان جدی تری هستم و فکر می کنم در این شغل تجربه اهمیت زیادی دارد. تجربه باعث می شود همه چیز شبیه دژاوو باشد، زیرا من از زمان ترک ایتالیا تجربه های زیادی داشته ام.

من به رئال مادرید رفتم که یک تجربه باورنکردنی بود و آنجا بود که به رویای قهرمانی در لیگ ایتالیا، انگلیس و اسپانیا رسیدم. سپس به انگلیس بازگشتم، زیرا خانواده ام در این کشور مستقر بودند و خودم به بازگشت علاقه داشتم. من حتی تجربه فوق العاده ای از بردن یک تیم به فینال و عدم حضور در دیدار پایانی دارم، چیزی که فکر می کردم هرگز در زندگی حرفه ای من رخ نخواهد داد و در نهایت اتفاق افتاد.

بنابراین با کوله بازی از تجربیات مختلف و یادگیری از لحظات خوب و بد، اکنون بسیار آماده تر از گذشته بود. من ایتالیا را به عنوان یک کشور و یک فرهنگ فوتبالی می شناسم. من هر روز موارد جدیدی یاد می گیرم و فکر می کنم حالا نسبت به گذشته خیلی بهتر هستم. من مسائل زیادی در مورد رم می دانم، زیرا در زمان حضورم در ایتالیا این باشگاه رقیب واقعی اینتر و تیمی بود که برای فتح عناوین مبارزه می کرد."

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم