مورینیو: نمی گویم ایتالیا ۱۰۰% فینالیست است

ژوزه مورینیو، سرمربی جدید رم شانس ایتالیا برای رسیدن به فینال را بیشتر از اسپانیا می داند....

به گزارش "ورزش سه"، آتزوری فردا شب در دیداری حساس و در استادیوم ومبلی به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود و به دنبال انتقام دو شکست متوالی در رقابت های یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ است. ژوزه مورینیو، سرمربی پرافتخار و پرتغالی به تمجید از قدرت ایتالیا پرداخته و مدعی شد این تیم از هماهنگی بالایی برخوردار است.

ژوزه مورینیو گفت: "حالا من در رم و در محل تمرین باشگاه در شرایط قرنطینه هستم، اما احساس می کنم اینجا همه نه تنها هیجان زده بوده، بلکه نسبت به شرایط تیم نیز نظر کاملا مثبتی دارند. هماهنگی تیم ملی ایتالیا بسیار بالاست و آنها خیلی خوب دفاع می کنند. لئوناردو بونوچی و جورجیو کیه لینی چشم بسته با هم هماهنگی دارند و آنها چندین سال است با هم بازی کرده اند.

مدافعان کناری ایتالیا قوی هستند. البته آنها اخیرا لئو اسپیناتزولا را از دست داده اند، اما شرایط من را تصور کنید. من نمی خواهم حدود شش ماه او را در اختیار نداشته باشم. ایتالیا بازیکن بسیار مهمی را از دست داده است. امرسون پالمیری نیز بازیکن خوب و باتجربه ای است، اما اسپیناتزولا به طرز شگفت انگیزی خوب بازی می کرد.

من امروز با اسپیناتزولا صحبت کردم و او در مورد اعتماد به نفس تیمی ایتالیا به من گفت. من نمی گویم که آنها ۱۰۰ درصد به فینال می رسند و من به اسپانیا احترام زیادی قائلم، اما فکر نمی کنم آنها به اندازه ایتالیا قدرتمند باشند. این دیدار مانند آن بازی این دو تیم در فینال یورو است که اسپانیا رقیب خود ایتالیا را به طور کامل نابود کرد. البته مردم در آن مقطع انتظار داشتند ایتالیا برنده آن مسابقه شود."

تگ ها


ژوزه مورینیو تیم ملی ایتالیا تیم ملی اسپانیا یورو ۲۰۲۰ آ اس رم