مورینیو : هنوز چیزی قطعی نشده است

سرمربی منچستریونایتد معتقد است با وجود پیروزی برابر سلتاویگو شانس صعود هر دو تیم برای رسیدن به فینال ۵۰-۵۰ است ......

سرمربی منچستریونایتد معتقد است با وجود پیروزی برابر سلتاویگو شانس صعود هر دو تیم برای رسیدن به فینال ۵۰-۵۰ است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از آس، منچستریونایتد پنج شنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا سلتاویگو را در خانه حریف یک بر صفر شکست داد و یک گام به حضور در فینال نزدیک شد. ژوزه مورینیو پس از بازی گفت: باید گل های بیش تری به ثمر می رساندیم. دروازه بان سلتاویگو مرد اول این بازی بود. او مهارهای فوق العاده ای داشت. با توجه  به بازی که انجام دادیم گل های کمی به ثمر رساندیم و با این نتیجه یک گام به فینال نزدیک شدیم با این حال هنوز چیزی قطعی نشده است و سلتاویگو این موضوع را می داند.

تک گل منچستریونایتد از روی ضربه آزاد توسط مارکوس رشفورد به ثمر رسید. سرمربی پرتغالی در این باره اظهار کرد: داشتن مالکیت توپ روش بازی سلتا است. خیلی خوب توانستیم اجازه ندهیم این کار را انجام دهند. آن ها را کنترل کردیم. گل ما از روی ضربه آزاد به زیبایی به ثمر رسید و شایسته آن بودیم. گاهی اوقات ضربات آزاد باعث می شوند به چیزی که در جریان بازی نرسیده اید دست یابید. در توپ گیری خوب عمل کردیم. آندر اررا و پل پوگبا بازی خوبی انجام دادند. مطمئن هستم که سلتا با تمام انگیزه و قدرت به منچستر سفر خواهد کرد. اگر می خواهیم پیروز شویم باید بجنگیم که ما خواهانش هستیم.

مورینیو افزود: هنوز صعودمان قطعی نشده است و حضورمان در فینال ۵۰-۵۰ است. نتیجه یک بر صفر نتیجه خوبی است اما تضمین شده نیست. سلتا به خاطر نتایجی که در این رقابت ها کسب کرده است برای مان قابل احترام است.این تیم در بازی های خارج از خانه خطرناک است. امیدوارم هواداران در اولدترافورد از ما حمایت کنند.

سرمربی یونایتد به تمجید از رشفورد پرداخت و گفت : در نبود زلاتان ایبراهیموویچ، رشفورد مسوولیت ضربات آزاد را به عهده گرفته است. ضربه عالی بود چون سرعت بالایی داشت. رشفود تمرین و کار کردن را دوست دارد. او خستگی ناپذیر است. زمانی که تمرینات پایان می پذیرد او آن جا را ترک نمی کند و به تمرین ضربات آزاد می پردازد.

آرسن ونگر به تازگی اعلام کرده است که مشکلی میان خودش و مورینیو وجود ندارد. سرمربی پرتغالی منچستر نیز در این رابطه گفت : از طرف من نیز این چنین است. مشکلی بین ما وجود ندارد. در آخرین بازی برابر آرسنال با هم دست دادیم (پیش از شروع بازی و بعد از سوت پایان). سپس کمی صحبت کردیم و در نشست خبری حاضر شدیم.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال