مورینیو: هواداران یونایتد، هر کسی را دوست دارند "هو" کنند

سرمربی منچستریونایتد می گوید هیچ مشکلی با هو شدن بازیکنان تیمش از سوی هواداران این تیم ندارد ......

سرمربی منچستریونایتد می گوید هیچ مشکلی با هو شدن بازیکنان تیمش از سوی هواداران این تیم ندارد.

بعد از آنکه یونایتد برابر هادرزفیلد و لیورپول در لیگ برتر امتیاز از دست داد، توانست تاتنهام را در لیگ برتر شکست دهد. بازی تا دقیقه ۸۰ بدون گل دنبال می شد و وقتی مارسیال به جای راشفورد به زمین آمد، عده ای از هواداران یونایتد به این تصمیم اعتراض کردند و مارسیال را هو کردند ولی این بازیکن زننده گل برتری بخش تیمش بود.

ژوزه مورینیو درباره رفتار هواداران یونایتد گفت: هواداران یونایتد برای دیدن بازی های این تیم پول می دهند و به همین خاطر هر کاری که بخواهند می توانند انجام دهند. آنها می توانند بازیکنی را که لایق هو شدن نیست و بازیکنی را هم که مثل حیوان در زمین می دود ولی بازی برای او خوب پیش نمی رود هو کنند. آنها هستند که برای دیدن بازی های تیم پول می دهند و بلیت تهیه می کنند. آنها می توانند مربی تیم را نیز هو کنند. من هیچ مشکلی با این رفتارها ندارم.

او ادامه داد: از فوتبال لذت ببرید. سعی نکنید چیزی را پیش بینی کنید و فشار روی افراد قرار دهید. از فوتبال فقط لذت ببرید و آرام باشید.

سرمربی پرتغالی درباره زمان بازگشت پل پوگبا به ترکیب تیمش گفت: واقعا باید بگویم که هیچ نظری ندارم که او چه زمانی می تواند به تیم بازگردد. او الان با من تمرین نمی کند و تمرینات خودش را به صورت انفرادی پیش می برد و به همین خاطر من نمی توانم درباره بازگشت او نظر بدهم. مارکوس روخو با من تمرین می کند و می توانم پیش بینی کنم که بعد از تعطیلات ملی بتواند برای تیم به میدان برود.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال