مورینیو و فرار از حواشی؛ به آرسنال احترام می گذارم

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، می‌گوید احترام زیادی برای آرسنال قائل است....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام فرداشب در حساس‌ترین بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس مهمان آرسنال خواهد بود؛ جدال دو تیم لندنی که همواره از اهمیت فوق العاده بالایی برای هواداران شان برخوردار بوده و قطعاً مسابقه فردا نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، پیش از دیدار فردای تیمش مقابل آرسنال گفت: " قصد دارم با آرسنال احترام بگذارم و اصلاً دوست ندارم وارد حاشیه شوم. از حضور در تاتنهام و اینکه روزانه در تمرینات حاضر می‌شوم حس فوق العاده ای دارم. من در باشگاه بزرگی هستم و با وجود همه رقابتی که با آرسنال داریم به آنها احترام می‌گذارم.

آرسنال تیمی با تاریخچه فوق العاده است و شباهت هایی نیز با یکدیگر داریم چرا که آنها هم مانند ما به دنبال بهبود شرایط خود هستند. اگر آنها ۷ امتیاز بیشتر نسبت به ما داشتند قطعا به این تیم نگاه می کردم اما حالا که ما ۷ امتیاز بیشتر داریم دلیلی وجود ندارد که نگاه بالا به پایین داشته باشیم و دید منفی نسبت به این تیم داشته باشم."

مورینیو درباره هری کین: " هم اکنون شما مهاجمانی مانند هری کین و کریم بنزما را می بینید که اکنون ۳۳ ساله است. چنین مهاجمانی از هوش بالایی برخوردارند، قابلیت آمدن به عقب و بازسازی دارند و دائماً شکل عملکرد خود را تغییر می‌دهند. این باعث خوش شانسی من بوده که با چنین بازیکنانی کار کرده‌ام. در واقع رقم زدن دورانی که من داشتم بدون وجود چنین بازیکنانی غیرممکن بوده است."

تگ ها


ژوزه مورینیو هری کین کریم بنزما تاتنهام رئال مادرید