مورینیو: پسرم به سون می‌گوید سونالدو!

ژوزه مورینیو ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش، از لقبی که پسرش به ستاره کره‌ای تاتنهام داده پرده برداشت...

به گزارش مدال، تاتنهام توانست در دیداری یک طرفه با 5 گل برنلی را در هم بکوبد، شاید مهم‌ترین نکته بازی گل انفرادی سون هیونگ مین بود، ژوزه مورینیو پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

"حتی قبل از اینکه او گل بزند پسرم او را "سونالدو" صدا میزد، به یاد رونالدو نازاریو، چیزی که این گل به یاد من می آورد خاطره ای از دورانی است که افتخار حضور در کنار بابی رابسون را داشتم، آن گل فوق العاده ای که رونالدو به ثمر رساند.با سر الکس در مورد جی سونگ پارک حرف میزدم، بازیکنان کره ای بسیار از سرمربی حرف شنوی دارند، شاید چیزی است که به فرهنگ آن ها مربوط می شود. این پسر شگفت انگیز است، خیلی خیلی خوشحالم.

این اولین بازی تروی پاروت بود، من فکر می کنم که او بسیار بهتر از بازی که هفته پیش در لیگ قهرمانان جوانان انجام داد، بازی کرد. امروز او با 17 سال سن در لیگ برتر بازی می کند، نمی دانم که آیا مقابل بایرن مونیخ هم بازی خواهد کرد یا نه، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که هری کین بازی نمی کند، این که چه کسی بازی می کند را خواهید دید.

این دیدار یک عملکرد مهم برای ما محسوب می شود، یک نتیجه مهم، گل ها، شادی با هواداران، شادی در تیم، پسران جوانی که به میدان آمدند، اولین بازی یک بچه 17 ساله و یک کلین شیت، من واقعا خوشحالم، برنلی همیشه یک حریف دشوار محسوب می شود، نتیجه ای که رقم خورد به خاطر عملکرد عالی ما بود در صورتی که آن ها تیم سرسختی هستند، کوین فرند داور خیلی خوبی است و در بهترین لحظات دوران حرفه ای اش به سر می برد، آوانتاژ فوق العاده ای که او سر گل چهارم اعلام کرد بی نظیر بود، من فکر می کنم همه چیز واقعا عالی بود. بازیکنان فردا پس از مدت ها به استراحت خواهند پرداخت."

زمانی که از او پرسیده شد" آیا مورینیو از روند دفاعی تیم راضی است؟" پاسخ داد:

"بله متشکرم (با خنده)، در نیمه اول من به بازیکنان گفتم، که باید هدف مان کلین شیت باشد، این چیزی است که مستقیما به روند دفاعی تیم مربوط می شود، همه خوب دفاع کردند و به عنوان مثال از لوکاس نام می برم، لوکاس در دفاع شگفت انگیز بود. در مجموع قدرتمندانه بازی کردیم، البته که آن ها هم موقعیت هایی داشتند اما آن ها برنلی هستند و متوقف کردنشان سخت است، وقتی که در یک سوم هجومی سانتر می کنند بسیار خطرناکند، آن ها روی توپ های هوایی و سانتر بسیار قوی هستند.

آیا این بهترین ترکیبی است که تا کنون داشته ام؟ من هدایت رئال مادرید، چلسی و اینتر را به دست داشته ام و نمی توانم چنین چیزی بگویم( با خنده). من فقط می توانم بگویم که عاشق این بازیکنان هستم، این احساس را قبل از زمانی که به تاتنهام بیایم هم داشتم و اکنون قوی تر شده است، اما نمی توانم بگویم که بهترین ترکیب من است، اگر چنین بگویم بی انصافی است، زیرا ترکیب ها و بازیکنان خارق العاده ای داشته ام و با آن ها افتخارات زیادی کسب نموده ام، اما در هر صورت عاشق این بچه ها هستم."

اخبار مرتبط:

تاتنهام ۵- برنلی ۰؛ برد پنج ستاره شاگردان مورینیو

تگ ها


ژوزه مورینیو سونالدو ستاره کره‌ای فوتبال جهان تاتنهام برنلی تاتنهام-برنلی لیگ برتر فوتبال