مورینیو: پوگبا؟ کوچک ترین اهمیتی برایم ندارد

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام علاقه ای به پاسخ دادن به مصاحبه اخیر پل پوگبا را ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته های پایانی حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت منچستریونایتد اختلافات بین او و پل پوگبا، گران قیمت ترین بازیکن تاریخ این باشگاه علنی شد و بسیاری همین موضوع را یکی از دلایل جدایی سرمربی پرتغالی می دانند. دیروز پل پوگبا در مصاحبه ای مدعی شد ژوزه مورینیو با بازیکنان یونایتد درگیر می شده، اما اوله گونار سولسشر چنین کاری را انجام نمی دهد و حالا سرمربی فعلی تاتنهام اینگونه در مورد مصاحبه پوگبا واکنش نشان داده است.

ژوزه مورینیو گفت: "من به خیلی از موارد اهمیتی نمی دهم و مصاحبه اخیر پل پوگبا نیز بی تردید هیچ اهمیای برای من ندارد. قرار نیست من خودم را درگیر صحبت های پوگبا کرده و ببینم او چه حرف هایی زده است.

مصدومیت هری کین در لحظات پایانی دیدار برابر اورتون؟ من واقعا چیز زیادی نمی دانم. حرف چندانی برای گفتن ندارم و نمی خواهم احمقانه خوش بین باشم. در حال حاضر چیزی نمی دانم و تصور می کنم تا ۲۴ ساعت آینده جزئیات بیشتری در مورد مصدومیت هری کین منتشر می شود. نمی دانم که آیا ممکن است هری کین بازی بعدی یا فینال جام اتحادیه را از دست بدهد یا خیر.

احتمالا کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل ساوتهمپتون در روز سه شنبه زمان خوبی برای اطلاع رسانی در مورد هری خواهد بود. اگر هری کین استادیوم را با عصا ترک کند یعنی شرایط نگران کننده بوده است."

بیشتر بخوانید:

مورینیو در منچستریونایتد بر علیه بازیکنان شد

هزینه ۵۰ میلیون یورویی جانشینی مورینیو با ناگلزمان

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال