مورینیو: پیروز نشدن در این بازی برای رم غیرممکن بود

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، معتقد است که پیروز نشدن برابر سالرنیتانا علیرغم دردسرهای اولیه برای تیمش غیرممکن بوده و باور دارد که بازیکنانش تسلط&#۱۶۰;کاملی بر این بازی داشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جالوروسی تا زمان به صدا درآمدن سوت پایان نیمه اول نتوانسته بودند دروازه حریف را باز کنند اما وقتی طلسم دروازه شکست موفق شدند با دبل لورنزو پلگرینی و دو گل از جوردن ورتو و تامی آبراهام با نتیجه ۰-۴ به پیروزی برسند. 
مورینیو پس از پایان بازی به DAZN گفت:« پیروز نشدن در این بازی غیرممکن بود. من از دقیقه اول بازی کامل آرام بودم. تیم بسیار خوب بازی کرد. من به آنها گفتم که وقتی در برابر فیورنتینا پیش بودیم نگران بودم و وقتی مساوی کردیم آرام‌تر شده بودم. ما امشب هم سلطه کاملی بر بازی داشتیم. شاید بعضی افراد مدعی شوند که ما شانس زیادی در نیمه اول خلق نکردیم اما به آنها نیز اجازه این کار را ندادیم. کنترل کلی بازی در دست ما بود و کاری که می‌خواستیم را با توپ انجام دادیم، سالرنیتانا را خسته کردیم، آنها را وادار به دوندگی زیاد کردیم و از کانال‌های پاسکاری استفاده کردیم که در تمرین روز گذشته روی آنها کار کرده بودیم.»


مورینیو در تمام طول بازی روی نیمکت کنار زمین نشسته بود. این مربی حالا در هر چهار بازی سری آ و لیگ کنفرانس اروپا با رم به پیروزی رسیده است. او در ادامه اظهار داشت:« من از بازگشت به ایتالیا با باشگاهی که هواداران واقعی دارد و افرادی که اشتیاق ما را درک می‌کنند خوشحالم. من هم نیاز داشتم بار دیگر این احساسات را تجربه کنم. می‌توانم بگویم کلمه کلیدی مورد استفاده گروه مدیریتی باشگاه زمان بود و شما آرام می‌شوید وقتی می‌دانید زمان کافی برای انجام کاری را در اختیار دارید. باید بگویم که من زمان و آرامش بیش ازحد هم نمی‌خواهم. این برخلاف ذات من است!

من می‌خواهم کمی به این روند سرعت ببخشم. وقتی به نیمکت نگاه می‌کنم حس می‌کنم کمی به تجربه بیشتری نیاز است و بعضی تیم‌ها از ما قوی‌تر هستند اما به شکل قابل توجهی از کار با این بچه‌ها خوشحالم و وقتی برابر باشگاه‌های بزرگتر به میدان می‌رویم، به دنبال کسب پیروزی هستیم. شاید هر بار به آن دست پیدا نکنیم اما ذهنیت ما نباید بسته به رقیبی که روبروی ماست تغییر کند.»

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم فوتبال جهان رم سری آ فوتبال