مورینیو پیشنهاد فدراسیون فوتبال مراکش را نپذیرفت

مورینیو پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال مراکش را رد کرد...

مورینیو پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال مراکش را رد کرد

سرمربی سابق منچستریونایتد از سوی فدراسیون فوتبال مراکش به عنوان جانشین اروه رنار انتخاب شد اما وی از قبول این مسئولیت سر باز زد.
به گزارش مدال، روزنامه الصباح مراکش در گزارشی مدعی شد که جانشین این سرمربی فرانسوی ممکن است تا چند ماه آینده مشخص شود. بر اساس این گزارش مدیران فدراسیون فوتبال مراکش به ژوزه مورینیو پیشنهاد سرمربیگری شیرهای اطلس را داده‌اند، هرچند این سرمربی پرتغالی به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.
تیم ملی فوتبال مراکش در حالی خود را آماده حضور در مسابقات جام ملت‌های آفریقا 2019 می‌کند که مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور در فکر یافتن جانشینی برای اِروه رنار هستند.
در ادامه این گزارش آمده است که سران فدراسیون فوتبال مراکش اکنون وضعیت وحید حلیلهودزیچ، سرمربی کنونی نانت فرانسه را زیرنظر دارند، کسی که سابقه هدایت راجا کازابلانکا مراکش را در کارنامه‌اش دارد. حلیلهودزیچ بوسنیایی که سابقه هدایت تیم ملی فوتبال الجزایر در جام جهانی 2014 برزیل را دارد، اکنون در صدر لیست کاندیداهای موردنظر سران فدراسیون فوتبال مراکش قرار دارد. زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی هم نامش در این لیست دیده می‌شود.
رنار 50 ساله که شایعه حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نیز مطرح است تا کنون نسبت به شایعات مطرح شده سکوت کرده و گفته که تمرکزش روی مسابقات جام ملت‌های آفریقا 2019 است.