مورینیو: چیزی به اسم رختکن راضی نداریم!

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، به نارضایتی دله آلی از وضعیت‌اش در این تیم اشاره کرد، اما راجع به رفتن این بازیکن از تاتنهام اظهار نظر صریحی نکرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مورینیو تایید کرد که دله آلی از وضعیت خود در این تیم ناراضی است و اشاره کرد که چیزی به اسم رختکن کاملا راضی و خوشحال وجود ندارد!

از زمان حضور آقای خاص روی نیمکت تاتنهام در فصل قبل، آلی گاهی در ترکیب تیم حضور داشت و گاهی به نیمکت تبعید شد، اما در این فصل این ملی پوش انگلیسی هیچ جایی در برنامه های سرمربی تاتنهام ندارد. آلی در این فصل تنها ۷۴ دقیقه و در ۴ بازی لیگ برتر برای تاتنهام به میدان رفته است.

با توجه به بازی نکردن در لیگ برتر و کنار گذاشته شدن از ترکیب تاتنهام، شایعات زیادی پیرامون انتقال آلی به دیگر تیم ها به گوش می رسد و رفتن به PSG و پیوستن به شاگردان مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق آلی در تاتنهام، نیز یکی از پرتکرارترین شایعات این روزهاست.

مورینیو در پاسخ به این سوال که "آیا دله آلی از وضعیت فعلی خود در تاتنهام ناراضی است؟"، گفت: "مطمئنا در هر رختکنی بازیکنان ناراضی وجود دارند. اگر هر کدام از هم‌صنفان من به شما بگویند که در رختکن فقط بازیکنان راضی دارند، فکر نمی کنم که راستش را گفته باشند.

یا اینکه باید خیلی خیلی خوش شانس باشند که چنین معجزه‌ای را در اختیار داشته باشند!

شما می‌توانید ناراضی حرفه‌ای داشته باشید. ناراضی حرفه‌ای آن بازیکنی است که از وضعیت‌اش در تیم ناراضی است، اما احساس می کند که وظیفه اش تنها کار کردن و کار کردن و کار کردن و کار کردن است. یک مدل ناراضی دیگر هم داریم که باور دارد وظیفه او هر دقیقه جنگیدن و تلاش کردن برای تیم و باشگاه نیست.

سوال این است که آیا من اجازه می دهم دله از تیم برود، بدون اینکه بازیکنی در مقابل بگیرم؟ و من به این سوال پاسخ نخواهم داد. این سوالی نیست که من راحت بتوانم پاسخ دهم. البته می دانم چطور باید پاسخ این سوال را بدهم اما هنوز آماده نیستم که پاسخ بدهم. هنوز آماده نیستم که نظرم راجع به این موقعیت را اعلام کنم."

آلی از سال ۲۰۱۵ در تاتنهام حضور داشته و در ۲۳۴ بازی برای این تیم به میدان رفته است.

بیشتر بخوانید:
واکنش مورینیو به شایعات بازگشت بیل به رئال

واکنش ژوزه مورینیو به اعتراف جنجالی ستاره یونایتد

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال