مورینیو: کی گفته بازی‌های بعدی تاتنهام ساده است؟

ژوزه مورینیو ادعاها مبنی بر سادگی بازی‌های آتی تیمش در لیگ برتر را رد کرد و گفت هر بازی دشوار است و تاتنهام مسیر ساده‌ای در پیش نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام اخیرا در پنج بازی خود با ۴ تیم از بزرگان لیگ برتر انگلیس دیدار کرده و به همین خاطر گفته می شود در ادامه راه دیگر با حریف بزرگی مواجه نمی شود و نسبت به سایر تیمهای بزرگ بازی های ساده تری در پیش خواهد داشت. ژوزه مورینیو اما این صحبتها را رد کرد و گفت هر بازی دشوار است و خبری از مسیر ساده برای تاتنهام نخواهد بود.

تاتنهام اخیرا با حریفان بزرگ خود در لیگ برتر مثل منچسترسیتی، چلسی، آرسنال، لیورپول و لستر بازی کرده و در هفته‌های آتی با حریفانی دیدار خواهد کرد که از آنها به عنوان حریفانی ساده تر یاد شده است. به این ترتیب به نظر می رسد تیم مورینیو در هفته های آینده شانس بیشتری برای کسب امتیاز خواهد داشت.

ژوزه مورینیو در آستانه بازی روز یکشنبه مقابل ولوز به خبرنگاران گفت:" ولوز به نظر من می تواند شش تیم بزرگ را به چالش بکشد. اما در این لیگ حفظ ثبات در نتیجه گیری خیلی سخت است چون هر بازی دشوار خواهد بود. ما در یک دوره به ترتیب به مصاف هر شش تیم معروف به شش بزرگ رفتیم و حالا بعضی ها می گویند از این به بعد مسیر آسانی در انتظارمان است".

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت:" اما چه چیزی آسان تر است؟ بازی با ولوز، فولام و استون ویلان آسان است؟ نه اصلا آسان نیست. البته ما نباید هم ناراحت باشیم و از موقعیت فعلی خودمان باید راضی باشیم چرا که ما در یک لیگ فوق العاده بازی می کنیم. نظر من این است".

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام