مورینیو گفت احمقی که قصد جدایی داری!

مدافع هافبک سابق پورتو زمانی که زیر نظر مورینیو کار می کرد، از این باشگاه قرضی راهی دربی کانتی شد و همان فصل پورتو قهرمان اروپا شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای قرنطینه باشگاه پورتو از حیث مصاحبه با بازیکنان قدیمی خود فعال نشان داده است. پس از کوارشما و رائول میرلس، این بار نوبت به کاندیدو کاستا رسید. مدافع هافبکی که بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ برای تیم های اول و دوم پورتو بازی می کرد.

فصل ۰۴-۲۰۰۳ او از مورینیو درخواست کرد تا مجوز جدایی اش را صادر کند. آقای خاص با این درخواست مخالف بود ولی در نهایت موافقت کرد و کاستا به دربی کانتی پیوست.

کاستا در مورد ملاقاتش با مورینیو گفت:« واقعا حماقت کردم. نزد هواداران بازیکن محبوبی بودم که این خود یک مزیت بزرگ بود. پس از دو سال خوب در تیم اول باشگاه، فکر می کردم حقم است که بیشتر بازی کنم. در آن مقطع بازیکن ثابت نبودم و از مورینیو خواستم که اجازه جدایی به من بدهد. مورینیو وقتی درخواستم را شنید، گفت تو احمق و عقب مانده ای که چنین خواهشی داری.»

کاستا ادامه داد:« می خواستم بیشتر بازی کنم و اصرارهایم نتیجه داد. یک سال بعد وقتی به پورتو برگشتم، مورینیو به چلسی رفته بود و تیم نیز فاتح لیگ قهرمانان شده بود. آنجا بود که به خودم گفتم، عجب حماقتی کردم.»

بیشتر بخوانید:
ادعای لاپورتا؛ مسی بدون دردسر با بارسلونا تمدید می‌کند
پوچتینو: یک روز با تاتنهام قهرمان می‌شوم
اینتر پیروز نبرد با یوونتوس برای جذب ستاره ایتالیایی 

تگ ها


ژوزه مورینیو پورتو فوتبال جهان تاتنهام فوتبال