مورینیو: یونایتد در تمام طول بازی از ما بهتر بود

ژوزه مورینیو بعد از قبول اولین شکست خود روی نیمکت تاتنهام به تمجید از شاگردان سابق خود پرداخت...

به گزارش مدال، تاتنهام در شب بازگشت ژوزه مورینیو به اولدترافورد نمایش چندان خوبی ارائه نداد و در نهایت خوش شانس بود که 1-2 مغلوب حریف شد تا اولین شکست سرمربی پرتغالی روی نیمکت تاتنهام مقابل تیم سابقش رقم بخورد. ژوزه مورینیو نیز به نماشی ضعیف شاگردانش صحه گذاشته و شیاطن سرخ را لایق کسب این پیروزی می داند.

ژوزه مورینیو گفت: "من فکر می‌کنم نه فقط برای 30 دقیقه بلکه در کل بازی آنها خیلی بهتر از ما بودند. یونایتد در امور هجومی بهتر از ما بازی کرد و برنده دوئل‌های 50-50 شد و ما در جریان بازی خوش شانس بودیم. سپس در پایان نیمه اول ما تیم برتر میدان بودیم و شرایط برای یونایتد دشوار و نگران‌کننده شد. بازی کردن در مقابل تیم های باکیفیت که بیشتر علاقمند به حفظ توپ هستند راحت‌تر است.

در نیمه دوم ما تغییراتی ایجاد کردیم و تصور می کردم می توانیم به گل برتری دست یابیم، اما گل دوم یونایتد کار را دشوار کرد. ما باید خودمان را به خاطر این عملکرد مورد سرزنش قرار دهیم و تصور می‌کنم یونایتد نیز از کسب این پیروزی خوشحال است. آنها در میدان با شور و حرارت بیشتری ظاهر شدند. به عنوان مثال مک‌تامینی عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود ارائه داد.

من تلاش می‌کنم دله آلی را در پستی میدان بدهم که با سبک بازی او منطبق است. او نیز عملکرد خوبی داشته و موفق به گلزنی می‌شود و من جز تمایل به ادامه این روند، نمی‌توانم چیز دیگری از او بخواهم."

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد ۲- تاتنهام ۱؛ شکست مورینیو مقابل شاگردان سابق

تگ ها


ژوزه مورینیو ورزشگاه اولدترافورد اوله گونار سولسشر فوتبال جهان هفته پانزدهم لیگ جزیره تاتنهام منچستر یونایتد منچستر یونایتد-تاتنهام لیگ برتر فوتبال