موسوی: بدترین قرعه را داریم

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: تیم های میزبان معمولاً در قرعه کشی مسابقات نقش تعیین کننده دارند، اما تیم ما در رقابت های انتخابی جهان، بدترین قرعه را دارد ......

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: تیم های میزبان معمولاً در قرعه کشی مسابقات نقش تعیین کننده دارند، اما تیم ما در رقابت های انتخابی جهان، بدترین قرعه را دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیدمحمد موسوی یکی از بازیکنانی است که در جریان تمرینات تیم ملی در سالن رضازاده اردبیل، به شدت مورد تشویق تماشاگران حاضر در سالن قرار می گیرد.

موسوی درباره محبوبیتش بین مردم اظهار داشت: مردم همیشه به ما لطف زیادی داشته اند. از روز اولی که وارد اردبیل شدیم، خیلی از مردم عزیز این شهر را دیدیم که برای استقبال از تیم ملی آمده بودند که این موضوع باعث قوت قلب ما می شود. خیلی تلاش کرده ایم کاری کنیم که برای مردم محبوب باشیم و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد.

وی درباره مسابقات انتخابی قهرمانی جهان گفت: معمولاً تیم های میزبان مسابقات در قرعه کشی نقش تعیین کننده ای دارند، اما نمی دانم چرا تیم ما در این رقابت ها برنامه بدی دارد. بهترین شرایط برای ما این بود که دو بازی کنیم، یک روز استراحت داشته باشیم و بعد دو مسابقه بدهیم اما الان بدترین شرایط برای ما به وجود آمده است زیرا در دو مسابقه اول خود باید با کره جنوبی و چین مسابقه بدهیم و این دو تیم بعد از آن با هم بازی می کنند و حتی احتمال تبانی بین آنها هم وجود دارد.

موسوی افزود: البته ما هیچ مشکلی برای مسابقات نداریم و ان شاالله با اقتدار هر چهار تیم را شکست می دهیم و به عنوان صدرنشین راهی مسابقات انتخابی قهرمانی جهان می شویم.

وی گفت: کره جنوبی و چین تیم های قدرتمندی هستند اما سطح این تیم ها با والیبال ایران متفاوت است. ما در میان ده تیم برتر جهان هستیم و امیدوارم بتوانیم این فاصله را حفظ کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال