موسوی: تیم ملی صربستان بسیار بی نقص بازی کرد

بازیکن تیم ملی والیبال ایران در پایان بازی برابر صربستان، خستگی بازیکنان ایران و عملکرد بی نقص بازیکنان صربستان را دلیل شکست دانست ......

بازیکن تیم ملی والیبال ایران در پایان بازی برابر صربستان، خستگی بازیکنان ایران و عملکرد بی نقص بازیکنان صربستان را دلیل شکست دانست.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، سید محمد موسوی پس از شکست سه بر یک ایران برابر صربستان در دومین روز از هفته دوم لیگ جهانی اظهار کرد: در ابتدا از هواداران عذر خواهی می کنم. شرمنده تماشاگران شدیم چون نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم.

در مقابل تیم ملی صربستان بسیار بی نقص بازی کرد و در مجموع عملکرد بهتری نسبت به ما از خود نشان داد. حریف بازی قبلی خود را سه بر صفر رسانده بود و زمان بیشتری را برای استراحت در اختیار داشت.

وی ادامه داد: عملکرد فوق العاده صربستان در دریافت و سرویس از یک سو و خستگی ما به دلیل بازی سخت و طولانی دیشب از سوی دیگر باعث شد پس از کسب یک ست نیز نتوانیم به بازی برگردیم.

موسوی درباره شناخت از آرژانتین و پیش بینی نتیجه بازی فردا گفت: به نظرم صربستان از آرژانتین قوی تر است. همه تیم هایی که در سطح یک لیگ جهانی هستند در سطح بالایی قرار دارند.

در بازی فردا نیز باید با همه وجود بتزی کنیم تا بتوانیم بر حریف غلبه کنیم. امیدوارم با پیروزی بر آرژانتین دومین برد خانگی خود را کسب کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال