موسوی: دیگر گل‌گهر سابق نیستیم

مدافع راست گل‌گهر از بازگشت امید به سیرجان و وعده هت‌تریک پیروزی‌هایشان را می‌دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سید احمد موسوی درباره دیدار این هفته تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد یک تیم خوب و مدعی سهمیه آسیایی است و با نتیجه‌ای که در هفته گذشته برایشان رقم خورد، زخم خورده هستند و برای جا نماندن از کورس برای برد به دیدار گل‌گهر خواهند آمد ولی در مقابل، ما نیز گل‌گهر سابق نیستیم و در دو دیدار گذشته نشان دادیم که تقویت به‌وجود آمده در کادر فنی تاثیرات مثبت بالایی داشته است. برای این دیدار نیز برنامه‌های خاص خود را داریم و می‌رویم تا در بردهای پیاپی هت‌تریک کنیم.

او در خصوص تاثیر حضور اعضای جدید در کادر فنی گل‌گهر ابراز کرد: با اضافه شدن آقای سرآسیایی شوک مثبتی به تیم وارد شد و جدا از مسائل روحی و روانی، ما در سبک فوتبالی که ارائه می دهیم نیز تغییرات و پیشرفت‌های خوبی داشتیم، روند روبه رشد خوبی را در کمترین زمان استارت زدیم و امیدوار هستیم که این روند ادامه پیدا کند.

مدافع گل‌گهر در خصوص پیش‌بینی جایگاه تیمش در این فصل گفت: به‌عنوان یک بازیکن از تیم گل‌گهر این اطمینان را به هواداران سیرجانی می‌دهم که این تیم در لیگ برتر خواهد ماند و جایگاه فعلی هرگز در شان فوتبال سیرجان نیست. ما در گذشته مشکلاتی داشتیم که کادر مدیریتی توانستند قبل از آنکه کار از کار بگذرد، آنها را شناسایی کنند و با آسیب‌شناسی و تقویت تیم موجب ارائه یک فوتبال واقعی در گل‌گهر شوند.

موسوی با اشاره به پتانسیل‌های گل‌گهر گفت: شهر سیرجان، مردمش و مدیران باشگاه گل‌گهر امکانات خوبی را برای این تیم تدارک دیده‌اند که نوید روزهای خوبی را برای آینده می‌دهد. در این فصل اگر نوسان داشتیم، شاید به دلیل کم‌تجربگی و عدم هماهنگی‌ها بوده و الان خیلی از مشکلات ما حل شده است. با تلاش و همدلی که تمام اعضای باشگاه از خود نشان دادند، قطعا گل‌گهر در لیگ برتر خواهند ماند و در برای فصل آینده نیز تیمی برای نیمه بالای جدول و مدعی سهمیه روانه مسابقات می‌کند.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


گل گهرسیرجان سید احمد موسوی فوتبال ایران سیداحمد موسوی گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال