موسوی: زمان مناسبی برای حضور در لیگ ایتالیا بود

لژیونر والیبال ایران گفت: چند سال قبل هم این فرصت را داشتم که به ایتالیا بیایم، ولی ترجیح دادم در ایران بمانم، چون خیلی جوان بودم، ولی الان زمان مناسبی برای حضور در لیگ ایتالیا بود....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، سید محمد موسوی، ستاره تیم ملی والیبال ایران در مراسم معارفه خود در باشگاه پیاچنزا ایتالیا اظهار داشت: خیلی خوشحالم از اینکه در ایتالیا هستم چون لیگ ایتالیا، مهم‌ترین و بزرگ‌ترین لیگ والیبال جهان است. به خودم افتخار می‌کنم که در سری A بازی می‌کنم و بالاتر از آن خوشحالم که می‌توانم در کنار قهرمانان این رشته به میدان بروم و بازی کنم.

ملی‌پوش والیبال ایران ادامه داد: تیم پیاچنزا، پتانسیل بالایی دارد و این بسته به ما است که چطور از این پتانسیل استفاده کنیم و در زمین برنده شویم. من چند سال قبل هم این فرصت را داشتم که به ایتالیا بیایم، ولی ترجیح دادم در ایران بمانم، چون خیلی جوان بودم، ولی الان زمان مناسبی برای حضور در لیگ ایتالیا بود.

محمد موسوی گفت: من بعد از چند هفته تعطیلی توانستم تمرین و بدنسازی کنم و انتظار دارم که در عرض چند هفته به شرایط ایده‌آل برسم. احساس بدی نسبت به هم‌تیمی‌ها و میکله بارنوویچ، پاسور تیم ندارم. هنوز کارهای زیادی در پیش داریم تا بهتر شویم. هدف من، کمک به تیم در هر شکل ممکن است.

تگ ها


والیبال