موسوی، ستاره احتمالی استقلال در دربی حذفی

احمد موسوی که در یکی دو ماه اخیر درگیر مصدومیت از ناحیه مچ پا بوده، پس از طی دوران نقاهت به ترکیب اصلی استقلال بازگشته و به احتمال فراوان در دربی نیز به صورت ثابت به میدان خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، فروردین امسال و در آستانه دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود که موسوی در آخرین دیدار لیگ برتری استقلال مصدوم شد و با همین وضعیت همراه تیم راهی جده شد تا آبی‌پوشان را همراهی کند. باتوجه به فشردگی بازی‌ها و اصرار موسوی مبنی بر کمک به تیم باوجود مصدومیت با موافقت مجیدی همراه شد؛ اما فشار زیاد در دیدار برابر الدحیل موجب تشدید التهاب در مچ‌پای این بازیکن و به تبع آن چند هفته فیزیوتراپی و غیبت از تمرینات شد.

حالا و باتوجه به مصدومیت غفوری و احتمال کمِ رسیدن کاپیتان آبی‌ها به دربی، احمد موسوی که به گواه هواداران یکی از ستاره‌های نیم فصل استقلال بود، امید آبی‌پوشان در دربی جام حذفی خواهد بود. فرهاد مجیدی باتوجه به مصدومیت غفوری، در دیدار قبل، موسوی را نیز به صورت تعویضی به میدان فرستاد  تا مبادا با مصدومیت احتمالی احمد دست وی در این پست در دیدار دربی خالی بماند.


موسوی که در دیدار با تراکتور هم به صورت فیکس بازی کرد و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، حالا امید دارد تا در دربی حساس حذفی مقابل پرسپولیس با درخشش بتواند به تیمش کمک شایانی کند.

موسوی که از حدود دقیقه ۶۵ برابر سایپا در شرایطی که بازی بدون گل در جریان بود به میدان آمد که در ادامه استقلال با دو گل مطهری (که او هم تعویضی به میدان آمد) بازی را به سود خود پایان داد و احمد موسوی هم نمایش خوبی ارائه داد و نمره فنی مطلوبی را ثبت کرد.

تگ ها


سید احمد موسوی