موسوی: قدر پیراهن مقدس استقلال را می‌دانم

مدافع تازه وارد استقلال برای حضور در این تیم و تجربه بازی مقابل هواداران آبی بی‌تابی می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیداحمد موسوی که بعد از درخشش در تیم گل گهرسیرجان توانست مورد توجه استقلال قرار گیرد، در سفر به دوحه نتوانست تیم را همراهی کند. او البته امیدوار است تیم جدیدش با موفقیت در آسیا حسرت او را بیشتر کند.

موسوی که با گلزنی در جدال با پرسپولیس بار دیگر توانسته بود چهره شود، اکنون از بی تابی خود برای حضور در ترکیب استقلال و موفقیت با این تیم خبر می‌دهد: بی‌تاب ترین لحظات زندگی‌ام دردوران فوتبالی را پشت سر می‌گذارم. از لحظه امضای قرارداد تا امروز لحظه به لحظه‌ زندگی شیرین‌تر شده و بخش عمده آنالبته به لطف محبت و انرژی مثبتی بوده که از هواداران گرفته‌ام.

مدافع راست پای تازه به خدمت گرفته شده استقلال البته مدعی است که برای کسب نتیجه در این تیم تمام توان خود را به کار خواهد گرفت: قسم می‌خورم از ثانیه به ثانیه حضورم در پیراهن استقلال به بهترین شکل برای جبران این محبت استفاده کنم و تلاش می‌کنم بهترین اتفاقات را در کنار هواداران و هم‌تیمی‌های عزیزم تجربه کنم. امیدوارم این لحظات و ثانیه‌ها هر چه زودتر بگذرند و بتوانم تجربه اولین حضور در پیراهن آبی را پشت سر بگذارم. قول میدهم قدر این پیراهن مقدس را بدانم و با انرژی مثبت و حمایت شما روزهای شیرینی را رقم بزنیم.

بیشتر بخوانید:

علی کریمی: رضاوند هست، نگران جدایی من نباشید

نوازی: هنوز نتوانسته ایم تفکراتمان را به تیم القا کنیم

 

 

تگ ها


استقلال تهران سید احمد موسوی فوتبال ایران فوتبال