موسوی: پاتوسی افت کرده است؛ خوب شد به استقلال نیامد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که پاتوسی بهترین کار را کرد به فولاد رفت و پیشنهاد استقلال را نپذیرفت....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، علی موسوی در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال استقلال و انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید این تیم، اظهار داشت: بعد از جدایی استراماچونی که آخرش هم نفهمیدیم چه اتفاقاتی برای او و استقلال افتاد، مسئولان باشگاه چاره‌ای جز انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی نداشتند.

وی افزود: مجیدی کسی است که هواداران او را از زمان بازیکنی‌اش دوست دارند. البته گزینه ایرانی دیگری هم که در سطح استقلال باشد در آن وضعیت وجود نداشت. سرمربی خارجی هم نمی‌شد آورد چراکه پیدا کردن، آوردن و هماهنگی سرمربی خارجی با تیم زمان زیادی می‌خواست.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: با این حال برای فرهاد آرزوی موفقیت دارم. استراماچونی یک مربی همه چیز تمام برای استقلال بود و نباید مدیران اجازه می‌دادند چنین اتفاقاتی رخ دهد. امیدوارم مجیدی راه و تاکتیک‌های استراماچونی را ادامه دهد و از این مربی الگوبرداری کند تا تیم بتواند به روند خوب و رو به رشد خود ادامه دهد.

موسوی در پاسخ به این سوال که آیاندا پاتوسی قرار بود به استقلال بیاید اما سر از فولاد خوزستان درآورد و همین باعث ناراحتی هواداران استقلال شده بود، خاطرنشان کرد: پاتوسی بهترین کار را کرد که به فولاد رفت. این بازیکن حدودا یک سالی در تیم سطح پایینی مثل بن‌یاس امارات بازی کرده و قطعا در حال حاضر با افت شدیدی مواجه شده است. اگر او به استقلال می‌آمد حداقل ۶ ماه زمان نیاز داشت تا به بازیکنی تبدیل شود که هواداران انتظارش را داشتند. حالا استقلال می‌تواند منتظر پیشرفت این بازیکن باشد و او را زیرنظر داشته باشد، تا در صورت نیاز برای فصول آینده وی را به خدمت بگیرد.

 

بیشتر بخوانید:

لحظه به لحظه با آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی

 

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال علی موسوی آیاندا پاتوسی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال