موضع زودهنگام بارسا در رابطه با جذب کیلیان امباپه!

اسپورت مدعی شد که بارسلونا هیچ علاقه‌ای به جذب کیلیان امباپه ندارد و به این موضوع فکر نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، امباپه تابستان ۲۰۱۷ بود که از موناکو به صورت قرضی با بند خرید ۱۸۰ میلیون یورویی به PSG پیوست. او در آن مقطع از رئال مادرید نیز پیشنهادی جدی داشت و حتی خبر توافق او با باشگاه مادریدی زودتر منتشر شد اما در نهایت رئال حاضر نشد دستمزد ۱۴ میلیون یورویی درخواستی او را قبول کند و در نهایت امباپه به جمع پاریسی ها ملحق شد.

فوق ستاره فرانسوی تا سال ۲۰۲۲ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد. این در حالی است که ساعاتی پیش نشریه تایمز انگلیس در گزارش جنجالی مدعی شد که امباپه با پیشنهاد تمدید قرارداد سران PSG مخالفت کرده و در آینده به دنبال یک ماجراجویی جدید است.

از طرفی به طور قطع پاری‌سن‌ژرمن نیز نمی‌خواهد این ستاره خود که مبلغ هنگفتی برایش هزینه کرده را به شکل رایگان از دست بدهد و از همین رو ممکن است آن ها در تابستان ۲۰۲۱ راضی به فروش امباپه شوند.

همچنین تایمز در گزارش خود پیرامون این موضوع مدعی شده بود که علاوه بر رئال مادرید بارسلونا نیز به جذب امباپه فکر خواهد کرد اما حالا اسپورت ادعای دیگری را مطرح کرده و می گوید بلوگرانا از همین حالا موضع خود را در این‌باره مشخص کرده و تمایلی به جذب امباپه ندارد.
اسپورت همچنین از تیم‌های رئال مادرید، منچسترسیتی و لیورپول به عنوان مهم ترین مشتریان ستاره فرانسوی یاد کرده است.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن بارسلونا فوتبال