موضع قطعی بایرن در رابطه با درخواست جدایی لِوا

وب سایت گل مدعی شد باشگاه بایرن مونیخ حاضر نیست در این تابستان به هیچ قیمتی روبرت لواندوفسکی را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، در ساعات گذشته گزارش داده شد که روبرت لواندوفسکی قصد دارد از بایرن‌مونیخ جدا شود و چالش جدیدی را تجربه کند. در واقع گفته شد که ستاره لهستانی به سران بایرن‌مونیخ اطلاع داده که خواهان جدایی است و این باشگاه نیز قیمت ۱۱۰ میلیون پوندی روی این بازیکن قرار داده است.

این شایعه حالا با واکنش گل روبرو شده و این وبسایت معتبر مدعی شده که بایرن مونیخ حاضر نیست به هیچ قیمتی لواندوفسکی را به فروش برساند. همچنین وب سایت گل در بخش دیگری از گزارش خود پیرامون این موضوع مدعی شده که لواندوفسکی نیز این موضوع را پذیرفته و به شکل عادی کار خود در بایرن مونیخ را ادامه خواهد داد.

در واقع بخشی از این موضوع که باعث شده روبرت لواندوفسکی پافشاری خاصی برای جدایی از بایرن در همین تابستان انجام ندهد این است که او تنها تا سال ۲۰۲۳ با پرافتخارترین تیم فوتبال آلمان قرارداد دارد و این موضوع سبب خواهد شد که او بتواند در تابستان آینده به شکل راحت‌تری از جمع باواریایی ها جدا شود. در سمت مقابل این مسئله به بایرن مونیخ اجازه خواهد داد که آنها طی ماه های آینده گزینه خود برای جانشینی لواندوفسکی را انتخاب و در ژانویه یا تابستان ۲۰۲۲ برای جذب او تلاش کنند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی