موضع گرت بیل در برابر پیشنهاد نیوکاسل

به نظر می رسد که گرت بیل هیچ علاقه ای برای انتقال به نیوکاسل نداشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل در نقل و انتقالات تابستانی گذشته تا آستانه جدایی از رئال مادرید پیش رفت. حتی زین‌الدین زیدان در یکی از کنفرانس های مطبوعاتی خود پیش از آغاز فصل اعلام کرد که هیچ نیازی به ماندن گرت بیل در تیمش ندارد اما با این حال و با وجود همه حواشی ستاره ولزی در جمع کهکشانی‌ها ماندگار شد.

با وجود منتفی شدن جدایی بیل از رئال مادرید در تابستان گذشته اما به نظر می رسد که سران لوس بلانکوس هیچ علاقه ای به حفظ این ستاره ولزی نداشته باشند. بیل سالیانه ۱۷ میلیون یورو دستمزد دریافت می کند که با توجه به مصدومیت های متوالی و عملکرد نه چندان خوبش رقم بسیار بالایی به حساب می‌آید؛ موضوعی که باعث شده رئال علاقه زیادی به فروش او داشته باشد.

به نظر می‌رسد که ولیعهد سعودی یعنی محمد بن سلمان در آستانه خرید باشگاه لیگ برتری نیوکاسل قرار دارد. طی هفته های گذشته گفته شد که این مرد عربستانی در صورت قطعی شدن خرید نیوکاسل قصد دارد گرت بیل را به خدمت بگیرد و این ستاره رئال را در صدر لیست نقل و انتقالاتی خود قرار داده است. با این حال اما به نظر می رسد که بیل هیچ علاقه‌ای به قبول پیشنهاد باشگاه انگلیسی نداشته باشد و راهی این تیم نخواهد شد و موضع مخالف خود را به طور کامل به این موضوع مشخص کرده است.

تگ ها


گرت بیل نیوکاسل رئال مادرید