موفقیت استقلال در آسیا دور از دسترس نیست/ بهترین شرایط را داریم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با شرایطی که در تیم حاکم است تکرار موفقیت های گذشته استقلال در آسیا دور از دسترس نیست و امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسیم....

به گزارش خبرنگار مهر، احمد سعادتمند در مورد دیدارهای اخیر استقلال گفت: پیروزی برابر الاهلی را به هواداران و بازیکنان تبریک می گویم. خوشحالم که توانستیم بعد از مدتها دل هواداران را شاد کنیم. 

وی ادامه داد: خوشحالیم که در کنار تیم هستیم و به صورت گروهی تلاش می کنیم که استقلال به سمت هدف بزرگ خودش حرکت کند. همه می دانند که ما پرافتخارترین باشگاه کشور در آسیا هستیم و این افتخاری برای باشگاه ما هست. امیدوارم با وجود همه کاستی ها بتوانیم در قطر بازهم سربلند باشیم و بتوانیم پاختاکور را هم شکست دهیم و باعث شادی هواداران شویم. 

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: شک ندارم که انگیزه ها دو چندان هست که بتوانیم بازی به بازی جلو برویم و مجددا افتخار دیگری را برای کشورمان به دست بیاوریم. این دور از دسترس نیست و با دعای هواداران ان شالله بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال در خون و رگ های ماست و با هر گلی که بچه ها می زدند ما در پوست خودمان نمی گنجید و ابراز احساسات می کردم. امیدوارم این شادی ها ادامه دار باشد. از همه مهمتر شادی قلب هواداران استقلال است.

سعادتمند در مورد انگیزه و روحیه بالای بازیکنان تیم برای دیدار با پاختاکور هم گفت: همه شرایطی که برای یک تیم حرفه ای نیاز است را فراهم کرده ایم. در هتلی هستیم که فقط اعضای تیم استقلال هستند و همه چیز برای بازیکنان فراهم است. باانگیزه ای که در بچه ها و کادر فنی می بینم امیدوارم موفقیت ها ادامه دار باشد. 

وی تاکید کرد: از هواداران عزیز استقلال می خواهم که با همان نفس گرم و انرژی مثبت و دعای خیرشان به بازیکنان انرژی بدهند و تیم را حمایت کنند. ما باشگاه بزرگی هستیم و شک ندارم با کمک هواداران خوبمان روزهای خوبی در انتظار ما خواهد بود. روزهایی که خیلی هم دور نیست و بزودی اتفاقات خوبی برای باشگاه استقلال صورت خواهد گرفت. 

احمد سعادتمند در پایان گفت: پس از اتمام لیگ قهرمانان آسیا حرف های زیادی دارم که به صورت مستند خدمت هواداران استقلال ارائه خواهم کرد.

تگ ها


احمد سعادتمند تیم فوتبال استقلال تهران لیگ قهرمانان فوتبال آسیا