مولر: برابر اتلتیکو حق اشتباه نداریم

توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ تاکید کرد برای کسب نهمین پیروزی در نهمین دیدار زیر نظر کارلتو، آنها باید ضریب اشتباهات خود را کاهش دهند ......

توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ تاکید کرد برای کسب نهمین پیروزی در نهمین دیدار زیر نظر کارلتو، آنها باید ضریب اشتباهات خود را کاهش دهند.

به گزارش مدال به نقل از ورزش11، بایرن مونیخ امشب(7مهر) ساعت22:15 در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان، اتلتیکو مادرید می رود.

 مولر گفت: هر کسی که کمی فوتبال را دنبال کند و در مورد آن اطلاعاتی داشته باشد، می داند که اتلتیکو مادرید اجازه به ثمر رساندن گل های زیاد را به حریفان نخواهد داد.

 مهاجم آلمانی بایرن مونیخ تاکید کرد: حریف از موقعیت های خود نهایت بهره را می برد و با توجه به مهاجمان باکیفیتی که این تیم در اختیار دارد، آنها قادرند در شرایط پیچیده هم گلزنی کنند. به همین دلیل اتلتیکو همیشه نتایج خوبی می گیرد.

وی افزود:لازم نیست اتفاق بسیار خاصی در بازی رخ دهد. ما تنها باید سعی کنیم تا ضریب اشتباهات خود را به حداقل برسانیم و با قدرت بالا و بدون خطا به میدان برویم. تفاوت عمده بوندس لیگا و لیگ قهرمانان این است که حریفان در صورت بروز اشتباه، شما را به شدت تنبیه خواهند کرد.

تگ ها


فوتبال