مولر: خاطرات خوبی از استادیوم ومبلی دارم اما...

توماس مولر، ستاره تیم ملی آلمان، می‌گوید خاطرات خوبی از استادیوم ومبلی دارد اما مسابقه روز سه‌شنبه برابر انگلیس شرایط متفاوتی دارد....

به گزارش "ورزش سه"، سه شنبه شب و در جذاب ترین بازی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو دو تیم انگلیس و آلمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت؛ رقابت جذابی که به اذعان بسیاری برنده آن می تواند تا بازی پایانی یورو نیز پیش برود و حتی برای قهرمانی بجنگد.

توماس مولر، ستاره باتجربه تیم ملی آلمان، پیش از بازی حساس این تیم مقابل انگلیس گفت: "ما اکنون در مرحله یک هشتم نهایی هستیم. من شخصا تجربه خوبی از حضور در ومبلی دارم چراکه در سال ۲۰۱۳  در اینجا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدیم. همچنین در سال ۲۰۱۰ انگلیس را در اینجا شکست دادیم اما این هیچ ربطی به مسابقه روز سه‌شنبه ندارد اما در عین حال ممکن است باعث شود که برخی از ما در این مسابقه احساس خوبی داشته باشیم.

هر دو تیم بازی های خوبی را در گروه خود انجام داده اند و همچنین عملکردهایی که خیلی هم خوب نبوده اند. ما امیدوار بودیم که مقابل مجارستان نمایش بهتری داشته باشیم. اما بازی سه‌شنبه یک رقابت حذفی است و هر دو تیم از این اعتماد به نفس که بگویند امروز می توانیم به دوره بعدی برویم برخوردار هستند.

مطمئنا من دوست دارم اولین گلم را در رقابت‌های یورو به ثمر رساند اما نکته مهمتر این است که ما پیشرفت کنیم. اگر موقعیت من شامل گلزنی نشود می توانم شبها راحت بخوابم. هر کاری که از من خواسته می شود را برای پیروزی انجام می دهم. از نظر دفاعی ما مقابل فرانسه عملکرد بسیار خوبی داشتیم؛ شما نمی توانستید گریزمان و بنزما را ببینید."

مولر در ادامه گفت: "ما تیمی هستیم که فقط با وحدت می توانیم موفق باشیم. ما بازیکنان فردی نداریم که بر دنیای فوتبال مسلط باشند. ما بازیکنانی در اختیار داریم که هرکدام می دانند چگونه سهم خود را ایفا کنند. این یکی از نقاط قوت تیم ملی فوتبال آلمان است."

توماس مولر درباره ستاره خط حمله انگلیس یعنی هری کین نیز گفت: " مهاجمان عالی کسانی هستند که صبر و تحمل زیادی دارند. یک مهاجم همواره به دنبال فرصت‌های خود است. او معمولاً کمترین لمس توپ را دارد اما بزرگترین عکس روزنامه بعد از بازی ها متعلق به اوست. من نمی‌دانم که چرا او تا به اینجا نتوانسته موفق عمل کند اما بدمان نمی آید که این موضوع تا بعد از مسابقه با ما نیز ادامه داشته باشد."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ تیم ملی آلمان تیم ملی انگلیس هری کین توماس مولر تاتنهام