مولر ولفارت:پپ پا را از محدوده خود فراتر گذاشت

به گزارشمدال و به نقل از خبرگزاری فارس، هرچند یک سال است که پپ گواردیولا در مونیخ دیگر حضور ندارد و سکان هدایت تیم بایرن در اختیار کارلو آنچلوتی است با این حال دکتر مولر ولفارت همچنان از دست سرمربی اسپانیایی ناراحت است ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، هرچند یک سال است که پپ گواردیولا در مونیخ دیگر حضور ندارد و سکان هدایت تیم بایرن در اختیار کارلو آنچلوتی است با این حال دکتر مولر ولفارت همچنان از دست سرمربی اسپانیایی ناراحت است.

ولفارت که ۳۸ سال تمام به عنوان پزشک و مدیر بخش پزشکی با بایرنی ها همکاری کرد، در سال ۲۰۱۵ تحت فشار گواردیولا و بعد از بازی منجر به باخت ۳ بر یک از پورتو در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مجبور به کناره گیری از پست خود شد.

این پزشک توانمند و ۷۴ ساله که بسیاری از ورزشکاران جهان را درمان کرده، در گفت وگویی با روزنامه بیلد،

با مرور روزهای پایانی همکاری اش اظهارداشت:بعد از اختلاف نظر شدید با پپ گواردیولا، از کار اعلام کناره گیری کردم. او از محدوده خویش، پا را فراتر گذاشت و گناه باختش را به گردن من انداخت.

وی با دفاع از کارش افزود:به عنوان پزشک مسئولیت سلامت بازیکنان را دارم. اما من مربی نیستم.حالا هم در سخت ترین مقاطع اگر بایرن به من نیاز داشته باشد، آمادگی کمک را دارم.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال