مومنی: استراماچونی باید سریعتر مشکل خط حمله‌اش از بین ببرد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استراماچونی باید هرچه سریعتر این مشکل را در خط حمله‌اش از بین ببرد تا حاصل حملات آبی پوشان به گل ختم شود....

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استراماچونی باید هرچه سریعتر این مشکل را در خط حمله‌اش از بین ببرد تا حاصل حملات آبی پوشان به گل ختم شود.

به گزارش مدال، محمد مومنی اظهار داشت: محرومیت هواداران موضوعی است تنها خاص فوتبال ایران که با هیچ معیاری در فوتبال روز دنیا همخوانی ندارد. متاسفانه این تنبیه انضباطی فقط در فوتبال ایران دیده می‌شود.

وی اضافه کرد: بحث من استقلال نیست و کلا با محروم کردن تماشاگر مخالف هستم. روح فوتبال با تماشاگر است و فوتبال بدون تماشاگر یعنی هیچ. 

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار پیش روی این تیم در لیگ برتر بیان داشت: پیروزی در جام حذفی روحیه تیم را برای این بازی بالا برده و بدیهی است که شانس پیروزی هم بیشتر می‌شود. هر دو تیم نیاز مبرم به امتیازات کامل بازی دارند و با شرایطی خاص قدم به میدان می‌گذارند. اما شرایط استقلال خاص‌تر است و به همین دلیل آنها محکوم به پیروزی در این بازی خانگی هستند.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: با این که استقلال در بازی قبلی ۳ گل زد، اما هنوز خط حمله این تیم مشکل دارد و این برای من پذیرفتنی نیست. استراماچونی باید هرچه سریعتر این مشکل را در خط حمله‌اش از بین ببرد تا حاصل حملات آبی پوشان به گل ختم شود.

بیشتر بخوانید:

بگوویچ :‌ استقلال باید به استراماچونی فرصت بدهد/ از جباری بی خبرم!

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی پیشکسوت استقلال محمد مومنی فوتبال