مومنی: فوتبال پاک مورد پسند دوستان نیست!

مدیر پیشین آکادمی استقلال پس از برکناری‌اش گفت: تیم‌های رده‌های پایه استقلال، فوتبالی ارائه می‌دهند که اسمش فوتبال پاک است و این مسئله مورد پسند دوستان نیست!...

به گزارش مدال، درباره برکناری‌اش از آکادمی باشگاه استقلال اظهار داشت: صبح تا شب زحمت کشیدن شاید برای برخی‌ها مورد پسند نباشد و باید اتفاقات دیگری رقم می‌خورد. کسی از باشگاه استقلال با من درباره تغییر و تحول در آکادمی صحبتی نکرده است و اکنون از زبان شما این موضوع را می‌شنوم. روش تغییر مدیر یک بخش به این شکل است که تماس بگیرند و بگویند تودیع و معارفه داریم. باید به ما می‌گفتند به باشگاه بیایید، نه اینکه از طریق رسانه‌ها متوجه شویم چنین تصمیمی را گرفته‌اند.
وی در پاسخ به این سؤال که چه علتی باعث برکناری‌اش از آکادمی استقلال شده است، گفت: دست خیلی‌ها را در آکادمی قطع کردیم. تیم‌های رده‌های پایه، فوتبالی ارائه می‌دهند که اسمش فوتبال پاک است و این مسئله مورد پسند دوستان نیست!
مدیر پیشین آکادمی استقلال در واکنش به اینکه شاید اختلاف با محمد نوازی مربی سابق جوانان استقلال باعث برکناری او شده است، گفت: فکر نکنم چنین چیزی باشد. بحث آن آقایان تمام شده بود.
مؤمنی در خصوص اینکه آیا صحبتی با امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال انجام داده است یا نه، تصریح کرد: صبح فتحی را در باشگاه دیدم، وقتی من را دید، خندید و خداحافظی کرد! ای کاش همان جا می‌گفت پنج دقیقه صبر کن، چون باید بروی و فرد دیگری بیاید. الان در آکادمی باشگاه هستم و رضا حسن‌زاده بازیکنی از پیکان و ذوب‌آهن برای پست هافبک دفاعی معرفی کرده بود که به درد می‌خورد، اما اکنون شنیدم چنین تصمیماتی گرفته شده است. صبح هم نزد هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه بودم و چیزی نگفت. شاید شگرد و روش مدیران استقلال برای برکناری به این صورت است. ما با کسی دعوا و زاویه نداریم. درباره عوض کردن ما چیزهایی نهفته که بعدها در مورد آن صحبت خواهم کرد. تیم‌های پایه ما در صدر جدول هستند، امکانات تیم‌ها رو به راه است و توجیهی نداشته‌اند.
وی در واکنش به انتخاب اصغر حاجیلو به جای او گفت: احترام حاجیلو واجب است، اما با این انتخاب دوباره به گذشته برگشتیم. همه رو به جلو کار و از جوانان استفاده می‌کنند، اما در استقلال فتحی از رده سنی خودش استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید:

 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال