مومنی: ماشین سازی می‌تواند تک رقمی شود

بازیکن جدید ماشین سازی اعتقاد دارد &#۱۶۰;بازیکنان &#۱۶۰;جوانی به این تیم تزریق شده اند و آن ها می‌توانند به رتبه تک رقمی هم برسند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مومنی که جدیدترین خرید ماشین سازی است در مورد پیوستن به این تیم به  خبرنگار ورزش سه گفت: من چند پیشنهاد داشتم اما شرایط ماشین سازی را مساعد تر دیدم . متاسفانه پارسال فصل خوبی نبود و من از تیم صنعت نفت آبادان جدا شدم و شرایطی پیش آمد که به  ماشین سازی آمدم. این تیم مربی جوان و با استعدادی دارد و از لحاظ روانی هم خوب برخورد می‌کند. درست است که شروع این فصل سخت است اما باید سعی کنیم نتیجه بگیریم. هم خودم عملکرد خوبی داشته باشم و هم اینکه ماشین سازی بتواند رتبه خوبی در جدول کسب کند.

این باریکن در مورد جوانسازی تیم ماشین سازی هم عنوان کرد: ماشین سازی تیم ریشه داری است. تراکتور و این  تیم طرفداران بسیار خوبی دارد.من احساس می‌کنم ۹۰ درصد تیم  تغییر کرده و جوانسازی انجام شده. اما با توجه به کادر فنی خوبی که ماشین سازی دارد به  این تیم امیدوار هستیم. درست است که کسب رتبه تک رقمی سخت است اما تلاشمان را می کنیم در کنار جوانان این تیم تلاش ما این است که عملکرد خوبی داشته باشیم.

مومنی در خصوص اینکه چرا سال پیش فصل خوبی را سپری نکرد، گفت: پارسال نیم فصل اول خوب بود و در زمان اسکوچیچ تیم خوبی داشتیم ولی بعداً سرمربی تغییر کرد، شرایط مالی خوب پیش نرفت و به من در  نیم فصل دوم کمتر بازی رسید. امیدوارم سال گذشته را امسال بتوانم جبران کنم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز مهدی مومنی