مومنی: چند هفته افت کردم

هافبک تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم نتایج خوب ما در لیگ برتر ادامه داشته باشد ......

هافبک تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم نتایج خوب ما در لیگ برتر ادامه داشته باشد.
مهدی مومنی در خصوص عملکرد خوب پیکان در ۴ بازی گذشته و کسب ۱۲ امتیاز گفت: استارت ما در لیگ امسال بد بود، ما خوب بازی می کردیم اما نتیجه نمی گرفتیم و باخت به پارسه در جام حذفی هم شیرازه تیم را به هم ریخت. تیم ما با استرس مواجه شده بود ولی با صحبت های کادر فنی، بچه ها از لحاظ روانی آماده شدند تا وقتی که گل می خوریم دوباره به شرایط عادی برگردیم. خدا را شکر از بازی با فولاد استارت نتایج خوب ما زده شد و حتی تیم بزرگ پرسپولیس را هم شکست دادیم تا روحیه تیم بالاتر برود.
او ادامه داد: ما خوب تمرین می کنیم و بازیکنان توانمندی هم داریم و کادر فنی هم روی حریفان خیلی خوب آنالیز می کنند. بچه های ما پرانرژی هستند و تلاش می کنیم این روند را ادامه دهیم. حالا بالای جدول هستیم و تلاش می کنیم در بازی های آینده هم نتیجه بگیریم. ما توان این را داریم که همیشه بالای جدول باشیم. بچه ها هم با تلاش و غیرت بالا تمرین می کنند و خدا را شکر که نتایج خوبی گرفتیم.
مومنی در قسمت دیگری از حرف هایش گفت: ما تلاش می کنیم تا در لیگ امسال پدیده باشیم و بچه ها می خواهند تمام خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده کنند. الان هم بعد از تعطیلات خیلی خوب تمرین می کنیم تا بازی بعدی را هم ببریم. از طرفی باشگاهی داریم که از لحاظ مالی، امکانات و تغذیه به تیم می رسد و بچه ها هیچ کمبودی را احساس نمی کنند.
وی در مورد عملکرد خودش گفت: من از هفته دوم به بعد نه گل زدم نه پاس گل دادم. چند هفته افت داشتم ولی در آخرین بازی یک پنالتی گرفتم، البته همیشه تلاش کردم که به تیم کمک کنم و بازیکن تاثیرگذاری باشم.سعی می کنم در آینده نمایش بهتری داشته باشم. امیدوارم در بازی بعدی با گسترش فولاد گل بزنم تا چند هفته گذشته را که گل نزدم جبران کنم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال