موناکو 3-2 تولوز ؛ در دیدار آغازین فصل 18-2017 لوشامپیونه

تیم فوتبال موناکو در نخستین بازی خود در فصل جدید، به سختی و با نتیجه 3-2 از سد تولوز گذشت ......

تیم فوتبال موناکو در نخستین بازی خود در فصل جدید، به سختی و با نتیجه 3-2 از سد تولوز گذشت.

طبیعی بود که با جدایی سه مهره اصلی موناکو و انتقال شان به لیگ برتر انگلیس، شاگردان جوان ژاردیم برای جا افتادن در تیم خود نیازمند زمان باشند. در این بازی شاهد مالکیت گسترده موناکو بر روی توپ و میدان بودیم ولی دو سهل انگاری از این تیم موجب شد تا دو بار دروازه خود را باز شده ببیند. با این وجود شاگردان ژاردیم هر دو بار موفق به بازگشت به بازی شدند و در نهایت حتی سه امتیاز بازی را از آن خود کردند.

آفساید گیری هوشمندانه تیم مهمان در این بازی، موناکو را مجبور کرد تا با بهره بردن از ارسال ها، سه گل از روی ضربه های سر به ثمر برساند. برتری 32 به 20 این تیم در روی نبردهای هوایی برابر حریف، به خوبی بیانگر همین ماجرا بود. به هر حال سه امتیاز این بازی به حساب ژاردیم و تیمش واریز شد، ولی قطعا طرفداران موناکو با گذشت زمان، بار دیگر انتظار مرتکب شدن اشتباه های کمتری را از سوی بازیکنان تیم شان خواهند داشت.

 

شرح گل ها

دقیقه 6، موناکو 0-1 تولوز: کرنر ارسال از سمت راست دروازه موناکو، به پشت محوطه جریمه این تیم رسید و در آنجا اندی دلورت با سینه توپ را به زین الدین ماشاش پاس داد تا بازیکنی که احتمالا در سال های آینده بیشتر از او خواهیم شنید، با یک چرخش تماشایی و یک ضربه والی پای راست، خیلی زود قفل دروازه حریف را هک کند.

دقیقه 28، موناکو 1-1 تولوز: کرنر ارسالی از سوی ژائو موتینیو، با ضربه سر ژمرسون پیش تاخته به گل تساوی بخش شاگردان ژاردیم تبدیل شد.

دقیقه 53، موناکو 1-2 تولوز: این بار اندی دلورت مهاجم 25 ساله بنفش پوشان، خود در نقش گلزن ظاهر شد. سهل انگاری سیدیبه در سمت راست خط دفاعی، دورماز را صاحب توپ کرد و پاس در عرض این بازیکن با ضربه خشک و زمینی دلورت از حواشی محوطه جریمه، حساب کار را 2-1 به سود تیم مهمان کرد.

دقیقه 58، موناکو 2-2 تولوز: ام باپه در سمت چپ محوطه حریف مشغول حرکت های تکنیکی بود که یک فرار تند و تیز از خورخه توجه او را به خود جلب کرد؛ مدافع چپ پیش تاخته موناکو به محض دریافت توپ، آن را با پای چپ به محوطه جریمه ارسال کرد و آنجا بود که فالکائو در میان غفلت دو مدافع حریف، با ضربه سر خود موناکو را به بازی برگرداند.

دقیقه 70، موناکو 3-2 تولوز: ارسال موتینیو روی یک ضربه ایستگاهی از میانه های میدان، با سر کمیل گلیک مدافع لهستانی موناکو ساییده شده و به گل سوم موناکو تبدیل شد.

تگ ها


اخبار روز موناکو لوشامپیونه فرانسه فوتبال