مونتلا:امیدوارم دوناروما در میلان بماند

وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان، امیدوار است که جانلوئیجی دوناروما، که تا به حال از تمدید قرارداد با روسونری سر باز زده، در این باشگاه بماند ......
وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان، امیدوار است که جانلوئیجی دوناروما، که تا به حال از تمدید قرارداد با روسونری سر باز زده، در این باشگاه بماند ...

وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان، امیدوار است که جانلوئیجی دوناروما، که تا به حال از تمدید قرارداد با روسونری سر باز زده، در این باشگاه بماند.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، در حالی که قرارداد دوناروما با میلان در تابستان 2018 به اتمام خواهد رسید، او اعلام کرد که قصد ندارد قراردادش را تمدید کند.

البته دو روز قبل پستی در اینستاگرام دوناروما منتشر شد و در آن او اعلام کرد که آماده مذاکره با باشگاه میلان است اما ساعاتی بعد او اعلام کرد که صفحه اینستاگرامش هک شده و آن را به طور کامل بست.

در چنین شرایطی، مونتلا این دروازه بان جوان را یکی از بازیکنان مهم تیمش توصیف و اظهار امیدواری کرد که او در میلان بماند. 

او به خبرنگاران گفت:" فکر نمی کنم این موضوع به میلان یا من بستگی داشته باشد. دوناروما و مدیر برنامه هایش باید به این موضوع واکنش نشان بدهد و این حق اوست.

او لیاقتش را دارد که منتظرش بمانیم و ما امیدواریم که او تصمیم به ماندن در میلان بگیرد. ما منتظریم. دروازه بانی پست مهمی است و ما امیداریم انتخاب او میلان باشد.

من با خانواده دوناروما رابطه خوبی دارم. آنها آدم های صاف و ساده ای هستند و به ارزش های زندگی احترام پایبندند. آنها من را به قهوه دعوت کردند و من با خوشحالی آن را پذیرفتم."