مونتلا؛اگر با شیوه فعلی ادامه دهیم، قطعا بهتر خواهیم شد

به گزارش مدال بعه نقل از خبرگزاری تسنیم، وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل رم در هفته هفتم سری A از دلایل باخت سخن گفت ......

به گزارش مدال بعه نقل از  خبرگزاری تسنیم، وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل رم در هفته هفتم سری A از دلایل باخت سخن گفت. او اظهار داشت: پس از شکست مقابل سمپدوریا  نمی توانستم متوجه شوم  چه اتفاقی افتاده است. قبل از  10 نفره شدن پابه پای رم پیش رفتیم. نسبت به این بازی نگرش درستی داشتیم. من از جنبه های روحی و روانی و کیفیت فوتبال تیم راضی هستم.  در تیم من کمتر بازیکنی وجود دارد که در حد و اندازه های باشگاه نباشد. رم درست مانند فصل گذشته تیم قدرتمندی است. بازیکنان من هنوز جای پیشرفت دارند؛ مخصوصا آنهایی که در فصل جدید به ما اضافه شده اند.  

او در ادامه افزود: کمی شانس می توانست نتیجه متفاوتی را رقم بزند. میلان به شکل مورد علاقه من بازی کرد و اگر از فرصت هایش بهره می برد، شاید شکست نمی خوردیم. در مجموع از عملکرد شاگردانم رضایت دارم. بروز یک اشتباه در هر بازی طبیعی است. شوت ژکو کمانه کرد و به گل تبدیل شد. در این مورد کاری از دست ما برنمی آمد. هنوز در ابتدای فصل هستیم و من نگران جدول نیستم.اگر با همین شیوه ادامه دهیم، قطعا روزهای بهتری در پیش خواهیم داشت.سال گذشته یوونتوس خوب شروع نکرد اما قهرمان شد. ما هم می توانیم در ادامه بهتر شویم.

 

تگ ها


اخبار روز آث میلان سری آ فوتبال