مونتلا در حال ترسیم یک شاهکار در میلان است

آریگو ساکی، مربی افسانه ای باشگاه میلان در مصاحبه جدید خود به تمجید ویژه از وینچنزو مونتلا پرداخت ......

آریگو ساکی، مربی افسانه ای باشگاه میلان در مصاحبه جدید خود به تمجید ویژه از وینچنزو مونتلا پرداخت ...

آریگو ساکی، مربی افسانه ای باشگاه میلان در مصاحبه جدید خود به تمجید ویژه از وینچنزو مونتلا پرداخت.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، تیم فوتبال میلان با سرمربیگری وینچنزو مونتلا این فصل وضعیت بهتری پیدا کرده و حالا در جمع مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده است. میلان سه هفته پیش در سوپر جام ایتالیا با شکست یوونتوس به قهرمانی رسید تا امیدها برای بازگشت این تیم به دوران اوج در دل هواداران روسونری زنده شود.

آریگو ساکی در گفت وگو با روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا به تمجید از سرمربی 42 ساله میلان پرداخت: «مونتلا در میلان خیلی خوب کار نکرده، بلکه کارش را فوق العاده انجام داده است. وینچنزو در حال ترسیم شاهکاری در میلان است. در ابتدا از انتخاب مونتلا به عنوان سرمربی میلان خیلی مطمئن نبودم چون او می توانست جزو آن دسته از مربیانی باشد که فوتبال هجومی را می پسندند، اما حالا سبک بازی که او در نظر گرفته را دوست دارم.
 کار با بازیکنان جوان نیاز به صبوری دارد و باید قادر به آموختن باشید. به نظرم مونتلا معلم خوبی است. به ماتیا دی شیلیو نگاه کنید، او اعتماد به نفسش را بازیافته است یا آلسیو رامانولی که سرانجام نشان داد ارزش پولی که بابتش خرج شد را دارد. میلان حالا بازیکنان مستعدی همچون لوکاتلی، بوناونتورا و لاپادولا دارد که آماده کمک به یکدیگر هستند.
 نتیجه کارهایی که مونتلا در میلان انجام داده، جایگاه فعلی این تیم در جدول است و اینکه دیگر هیچ هواداری سوت اعتراضی نمی زند و در مقابل هواداران از تیم شان حمایت می کنند.»