مونتلا : رم بهتر از ما بازی کرد

سرمربی میلان عنوان کرد رم سرتر از تیمش بازی کرد و شایسته کسب سه امتیاز مسابقه بوده است ......
سرمربی میلان عنوان کرد رم سرتر از تیمش بازی کرد و شایسته کسب سه امتیاز مسابقه بوده است ...

سرمربی میلان عنوان کرد رم سرتر از تیمش بازی کرد و شایسته کسب سه امتیاز مسابقه بوده است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از مدیاست، رم شب گذشته (یکشنبه) در دیداری حساس در لیگ فوتبال ایتالیا با نتیجه پر گل چهار بر یک برابر رم شکست خورد.

وینچنزو مونتلا بعد از شکست تیمش برابر رم گفت : این شکست را بدون هیچ موضوعی قبول می کنیم چون حریف کاملا سرتر از ما بود. به تیم حریف تبریک می گویم. از ابتدا تا پایان مسابقه مشکل داشتیم و نتوانستیم حریف مناسبی برای آنها باشیم. فکر می کردم می توانیم به بازی برگردیم ولی متاسفانه توانایی و ظرفیت لازم برای این کار را نداشتیم. هرچه در توان داشتیم را نشان دادیم و حتی یک امتیاز هم می توانست برای رتبه پنجمی برای ما بسیار حیاتی باشد. متاسفانه توانایی گل زدن نداشتیم و به همین خاطر به هدفمان نرسیدیم.

مونتلا ادامه داد: هفته آینده بازی بسیار حساسی برابر آتالانتا داریم. آنها کیفیت کمتری نسبت به رم دارند. باید تمام تلاشمان را داشته باشیم تا بتوانیم آتالانتا را شکست بدهیم و سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی میلان در پایان درباره آینده اش در این تیم گفت : در حال حاضر صلاح نمی دانم تا درباره آینده ام صحبتی کنم چون زمان مناسبی نیست ولی باز هم تاکید می کنم هر تصمیمی که باشگاه بگیرد را می پذیرم.