مونشن‌گلادباخ ۲ - ۱ رم؛ شکست جالوروسی در دقیقه ۹۵

بورسیا مونشن‌گلادباخ در حالی که تا واپسین لحظات به یک تساوی رضایت داده بود، در نهایت با گلی دیرهنگام به پیروزی دست یافت...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ اروپا، مونشن‌گلادباخ در ورزشگاه بورسیا پارک پذیرای آاس رم بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ میزبان به پایان رسید.

رم که دیدار دشواری را مقابل صدرنشین بوندسلیگا داشت در دقیقه ۱۱، اولین فرصت را به دست آورد اما ضربه سر زانیولو روی ارسال فرتو، از روی دروازه میزبان به بیرون رفت. در دقیقه ۲۶، لاژلو بنس، از بیرون محوطه ضربه خود را روانه دروازه رم کرد اما واکنش پائو لوپز اجازه گلزنی را به او نداد.

دقایقی بعد، پاس داویده سانتون به خاویر پاستوره رسید، اما ضربه او با عکس‌العمل یان سومر مواجه شد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت تا در دقیقه ۳۵، روی ارسال بازیکنان گلادباخ، فدریکو فازیو به شکلی عجیب دروازه خودی را باز کرد تا میزبان در این بازی پیش بیافتد. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت و نیمه اول با برتری ۱-۰ گلادباخ به پایان رسید.

رم نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۷، پاس زانیولو به پاستوره رسید و ضربه او از پشت محوطه جریمه باز هم با واکنش سومر بی‌ثمر ماند. سرانجام در دقیقه ۶۴، الکساندر کولاروف با یک پاس عالی فدریکو فازیو را در موقعیت گلزنی قرار داد او هم توپ را به سقف دروازه مونشن‌گلادباخ کوبید تا در این بازی برای هر دو تیم گلزنی کرده باشد.

در دقیقه ۷۳، مارکوس تورام از جناح چپ نفوذ کرد و ضربه خود را روانه دروازه لوپز کرد اما سنگربان اسپانیایی دروازه رم را نجات داد. سرانجام در حالی که بازی رو پایان بود آلاسانه پلی توپ را با سر به مارکوس تورام رساند و او هم با ضربه سر دروازه رم را گشود تا میزبان در نهایت به یک پیروزی شیرین دست یابد.

رم با این شکست ۵ امتیازی شد و با توجه به پیروزی باشاک‌شهیر مقابل وولفسبورگ، به رده سوم جدول سقوط کرد. گلادباخ هم ۵ امتیازی شد بالاتر از رم در رده دوم قرار گرفت.

ببینید:

خلاصه بازی مونشن‌گلادباخ ۲ - ۱ رم/ ویدیو

تگ ها


جالوروسی صدرنشین بوندسلیگا فوتبال جهان ورزشگاه بورسیا پارک بروسیا مونشن گلادباخ رم بروسیا مونشن گلادباخ-رم UEFA Europa League فوتبال