مونچی: توتی یکشنبه بازنشسته می‌شود

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مدیاست، فرانچسکو توتی نزدیک به ۲۵ سال در تیم رم توپ زد و به نظر می رسد به پایان فوتبالش نزدیک شده است اما اخبار ضد و نقیض زیادی از وضعیت او منتشر شده است ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از مدیاست، فرانچسکو توتی نزدیک به ۲۵ سال در تیم رم توپ زد و به نظر می رسد به پایان فوتبالش نزدیک شده است اما اخبار ضد و نقیض زیادی از وضعیت او منتشر شده است ...

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از مدیاست، فرانچسکو توتی نزدیک به ۲۵ سال در تیم رم توپ زد و به نظر می رسد به پایان فوتبالش نزدیک شده است اما اخبار ضد و نقیض زیادی از وضعیت او منتشر شده است.

مونچی که مدیر ورزشی رم است، درباره وضعیت توتی گفت : توتی اسطوره همه ماست و مانند یک الگو باقی خواهد ماند. او یکشنبه بازنشست خواهد شد. برنامه زیادی برای این بازی و همین طور آینده توتی در نظر داریم که در صورت قطعی شدن، آن را عنوان خواهیم کرد. توتی باید در رم باقی بماند و در باشگاه فعالیت کند. هنوز نمی دانیم او چه پُستی را در باشگاه خواهد گرفت ولی چیزی که هست، این است که او یکشنبه فوتبالش را به پایان خواهد برد.

رم در آخرین فصل بازی خود باید برابر جنوا به میدان برود. این تیم در رقابت با ناپولی برای کسب عنوان نایب قهرمانی به سر می برد.