مونچی: ناینگولان با ما می ماند

راجا ناینگولان پس از انتشاریک ویدئوی جنجالیکه در آن حال نوشیدن مشروب و سیگار کشیدن بود، از سوی باشگاه رم 100 هزار یورو جریمه شد و در دیدار این تیم مقابل آتالانتا سکونشین شد ......

 راجا ناینگولان پس از انتشار یک ویدئوی جنجالی که در آن حال نوشیدن مشروب و سیگار کشیدن بود، از سوی باشگاه رم 100 هزار یورو جریمه شد و در دیدار این تیم مقابل آتالانتا سکونشین شد. همین مساله باعث انتشار شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن از جمع پایتخت نشینان بود.مونچی مدیر رم در گفتگو با مدیاست در این مورد گفت:

در مورد ناینگولان هیچ چیزی تغییر نکرده است. ما یک تصمیم گرفتیم و پس از آن مانند همیشه با اعتماد به نفس در کنار ما خواهد بود. 

ناینگولان در بین سکوها به تشویق تیم رم مقابل آتالانتا می پردازد تا شایعات پیوستنش به چلسی کمرنگ تر شود. مونچی ادامه داد:

او می داند که کار اشتباهی انجام داده و ما هم می دانیم که راجا در نیم فصل دوم برای تیم بسیار مهم خواهد بود. من برای گرفتن تصمیمات مهم برای حال و آینده هستم. هر چند تصمیمات مقبول نباشد یا سخت باشد. من اینجا نیستم تا کاری را انجام دهم که هواداران می خواهند بلکه باید هر کاری به صلاح باشگاه است، انجام دهم. دسامبر برای ما ماه خوبی نبود زیرا ثبات ابتدای فصل را نداشتیم. باید به ثبات لازم برسیم و این مقطع مهمی در فصل است.

وی در مورد شایعات علاقه رم به الیکس ویدال و دارمیان گفت:

الیکس ویدال و دارمیان اهداف ما در نقل و انتقالات نیستند. ما امروز بازی مهمی داریم و صحبت در مورد بازیکنان سایر تیم ها، بی احترامی به بازیکنان خودمان است. در طول تعطیلات در مورد نقل و انتقالات و سایر چیزها صحبت می کنیم.

تگ ها


اخبار روز راجا ناینگولان رم فوتبال